W filmie można zobaczyć potężną grupę największych światowych gwiazd, na czele z Joshem Hartnettem, Johnem Malkovichem czy Bérénice Marlohe. Nietrudno zatem zrozumieć, z jakiego powodu na warszawskiej premierze obrazu wybitnego polskiego reżysera zjawiła się masa gwiazd polskiego filmu, ale również celebrytów.

Jak donosi serwis Kobieta Interia, na czerwonym dywanie i na ściankach prezentowali się m.in. Antek Królikowski z Joanną Opozdą, Zbigniew Zamachowski z żoną Moniką Zamachowską, Bartłomiej Misiewicz z partnerką, Ewa Minge, a także Przemysław Kossakowski czy Andrzej Grabowski. Image aktora naprawdę powalił wiele osób! Aż trudno go rozpoznać!

Andrzej Grabowski totalnie odmieniony, trudno go rozpoznać! Pojawił się na premierze filmu Lecha Majewskiego

W Warszawie odbyła się premiera najnowszego filmu Lecha Majewskiego „Dolina bogów”. Na imprezie pojawiła się masa gwiazd, a wśród nich można było dostrzec Andrzeja Grabowskiego. Jednak zmiana wizerunku zaskoczyła wszystkich, aktora trudno rozpoznać!

Aktor postanowił zerwać z dawnym wizerunkiem – zapuścił włosy, a także może się pochwalić dość imponującą brodą! Trudno ocenić, czy to charakteryzacja do nowego filmu lub spektaklu z jego udziałem, czy to wynik kwarantanny - wówczas wielu mężczyzn obrało jedną z dróg – albo goliło włosy bądź odwrotnie – postanowiło zapuścić włosy i zarost.

Andrzej Grabowski zdecydował się również na czerń – założył czarną koszulkę, spodnie i marynarkę. Jedynym wyróżnikiem były tylko jasne buty.

Czy Andrzej Grabowski wygląda w takim wydaniu dobrze? Dziś trudno go rozpoznać!

fot. serwis Kobieta Interia @Artur Zawadzki /Reporter

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: CZY ANIA BARDOWSKA PO RAZ TRZECI ZOSTANIE MAMĄ? ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE Z CÓRKĄ WYWOŁAŁO DOMYSŁY FANÓW BOHATERKI „ROLNIK SZUKA ŻONY”

Portal "Życie" pisał również: SZCZERE WYZNANIE KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ: "ŻADNA KOBIETA, NIE CHCE USŁYSZEĆ, ŻE JEST GRUBA I NIE MA GUSTU". JEJ METAMORFOZA ZACHWYCA