Jak podaje portal "Plejada", Katarzyna Zielińska udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że Ilona Łepkowska kazała jej schudnąć i zmienić styl ubierania się. Dziś Kasia zachwyca zarówno nienaganną sylwetką, jak i wyczuciem stylu. Jak się zmieniała?

Kasia Zielińska i jej metamorfoza

Kasia Zielińska jest kobietą o wielu talentów. Przez wiele lat stawiała przede wszystkim na swoje umiejętności wokalne. Wszystko zmieniło się, kiedy otrzymała propozycję występu w serialu "Barwy Szczęścia". To właśnie rola w uwielbianym przez widzów serialu przyniosła jej rozpoznawalność.

Występowi w serialu zawdzięcza coś jeszcze: swoją metamorfozę. W udzielonym "Twojemu stylowi" wywiadzie przyznała, że niemały udział w zmianie na jaką się zdecydowała odegrała Ilona Łepkowska, z którą miała okazję współpracować na planie "Barw szczęścia".

Instagram/katarzynazielinska

Przykre słowa

"Szłam Marszałkowską i płakałam. Czułam się nieszczęśliwa, bo żadna kobieta, nie chce usłyszeć, że jest gruba i nie ma gustu. Jestem typem zadaniowca, to była prosta sytuacja: miałam schudnąć i nauczyć się mody. Tamtego dnia już po kilku godzinach miałam telefon do trenerki i stylisty. Zaczęłam biegać, ważyć się" - zdradziła Kasia Zielińska w rozmowie z "Twoim stylem".

Teraz nadprogramowe kilogramy są ostatnim z czym kojarzona jes Katarzyna Zielińska. Zmieniło się również jej wyczucie stylu. Dziś potrafi z uśmiechem podejść do dawnej siebie. Dość często zdarza się jej publikować zdjęcia z czasów, kiedy miała dłuższe ciemne włosy i fatalnie dobierała stylizacje.

" Wczoraj wieczorem znalazłam wśród starych zdjęć. Musicie przyznać, że jest moc?! Prawda? Co za styl i klasa! Publikuję, żeby poprawić Wam humor. Oniemiałam" skomentowała jedno ze swoich zdjęć opublikowanych na Instagramie.

Instagram/katarzynazielinska

A wy, jak oceniacie dawny styl Katarzyny Zielińskiej?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: