Festiwal Weselnych Przebojów to obowiązkowy letni przystanek dla tych, którzy chcą pobawić się w rytmie biesiadowej muzyki. W tym roku odbył się on w Mrągowie. Impreza miała miejsce 14 sierpnia i zgromadziła prawdziwe tłumy.

Festiwal odbywał się w Amfiteatrze Mrągowo, emitowany był na antenie telewizyjnego Polsatu od godziny 20:00 14 sierpnia. Lista gości robiła prawdziwe wrażenie.

Festiwal Weselnych Przebojów 2020

Całe wydarzenie poprowadzili Rafał Maserak oraz Ela Romanowska, a także świeża para, czyli Hania Żudziewicz, którą telewidzowie mieli okazję oglądać już w „Tańcu z Gwiazdami”, a także Krzysztof Hanke, znany ze śląskiego kabaretu Rak.

Festiwal Weselnych Przebojów. Źródło: Instagram
Festiwal Weselnych Przebojów. Źródło: Instagram

Na scenie wykonywano jedne z najpopularniejszych przebojów weselnych. Czwarta edycja festiwalu wzbudziła niesamowite emocje, a znane i lubiane utwory, których można było posłuchać w scenicznej wersji, spodobały się telewidzom.

Tegoroczna edycja festiwalu miała za zadanie pokazać telewidzom zamianę ról. Ela Romanowska i Rafał Maserak w roli młodej pary tym razem mieli organizować ślub dla taty kobiety, Krzysztofa Hanke, oraz jego wybranki, Hani Żudziewicz.

Jak podaje Polsat, starszy mężczyzna zdecydował się poprosić o pomoc córkę i zięcia, a sam poświęcił się zajmowaniem swoją narzeczoną, która poszukiwała sukni ślubnej na tę okazję.

Festiwal Weselnych Przebojów. Źródło: Instagram
Festiwal Weselnych Przebojów. Źródło: Instagram

Na scenie pojawiły się legendy polskiej muzyki, m.in. Kayah, Cleo, Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Marcin Miller oraz formacja Boys, Elektryczne Gitary czy Sławomir.

Według donosów Super Expressu na mazurskim weselu wszyscy bawili się świetnie. Gości zabawiano m.in. hitami „Daj mi tę noc”, „Żono moja”, „Przez twe oczy zielone”, „Weselny pyton” czy „Prawy do lewego”.

Przypomnij sobie o… BYŁY MINISTER ZDROWIA ŁUKASZ SZUMOWSKI ROZMAWIAŁ Z TADEUSZEM RYDZYKIEM. WIADOMO JUŻ O CZYM ROZMAWIALI

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: PRZEDSZKOLAKI MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE ZAJĘCIA. SFINANSUJE JE MIASTO

Portal Życie pisał również o… MEGHAN MARKLE NIE BYŁA LUBIANA PRZEZ WSPÓŁPRACOWNIKÓW? JEDNA Z OSÓB, Z KTÓRĄ PRACOWAŁA KOBIETA WYJAWIA SZCZEGÓŁY NA JEJ TEMAT