Życie prywatne syna Zenka Martyniuka jest wyjątkowo burzliwe. Jedynak króla disco polo kilka lat temu ożenił się z kilka lat młodszą od siebie Eweliną, z którą doczekał się córeczki, Laury.

Jednak to małżeństwo nie okazało się szczęśliwe, a w mediach głośno było o ciągłych kłótniach pary, które kończyły się głośnymi awanturami.

Daniel miał nawet raz nie wpuścić do domu swojej żony, a pozew rozwodowy był kilkukrotnie wycofywany. W mediach społecznościowych można było również przeczytać niepochlebne uwagi 30-latka na temat swojej żony. Mówi się, że żona młodego Martyniuka ma dość i to ona chce zakończyć definitywnie związek.

Czy to właśnie u boku tajemniczej Faustyny syna Zenka Martyniuka chce znaleźć ukojenie, zastanawia się „Super Express”?

Daniel M. potajemnie spotkał się z byłą ukochaną? Chodzi o 29-letnią Faustynę, z którą syn Zenka Martyniuka spotykał się przez niecały rok przed związkiem z Eweliną i ślubem. Nie da się ukryć, że syn Zenka miał dość bogate życie uczuciowe. Jednak relacja z piękną absolwentką prawa skończyła się po blisko roku, zerwaniem w grudniu 2017 roku.

– Kilka dni temu Daniel świętował swoje urodziny. Jego mama zabrała go z Wasilkowa, gdzie mieszka na co dzień, do Białegostoku. Tam czekała już na niego Faustyna – tłumaczy „Super Expressowi” świadek zdarzenia.

Daniel miał mieć przy sobie plecak i sporej wielkości torbę, jakby wybierał się w dłuższą podróż.

„SE” donosi, że oboje przepakowali rzeczy Daniela do auta kobiety, po czym oboje ruszyli do Warszawy, by udać się do mieszkania kobiety w stolicy.

fot. Super Express

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: CZY ANIA BARDOWSKA PO RAZ TRZECI ZOSTANIE MAMĄ? ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE Z CÓRKĄ WYWOŁAŁO DOMYSŁY FANÓW BOHATERKI „ROLNIK SZUKA ŻONY”

Portal "Życie" pisał również: SZCZERE WYZNANIE KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ: "ŻADNA KOBIETA, NIE CHCE USŁYSZEĆ, ŻE JEST GRUBA I NIE MA GUSTU". JEJ METAMORFOZA ZACHWYCA