Meghan Markle sprawia wrażenie osoby bardzo miłej i pełnej empatii. Jednak czy jest tak naprawdę? Jeden ze współpracowników kobiety odważył się na wyjawienie prawdy na jej temat.

Trudno w to uwierzyć!

Zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry’ego była znana jako aktorka. Wszyscy doskonale pamiętamy ją z roli Rachel, w którą wcieliła się w serialu „Suits”. Jak informuje portal Pomponik, wiele osób twierdzi, że Meghan nie była zbyt łatwą osobą do współpracy.

- Meghan zawsze musiała być wyprowadzana z garderoby, ponieważ nie sądziła, że wygląda wystarczająco ładnie, czuła, że strój nie był odpowiedni i nie dostanie wystarczająco uwagi. Zachowywała się, jakby była aktorką klasy A, a nie była nawet klasy D - wyjawił kamerzysta serialu „Suits” podczas rozmowy z dziennikarzami magazynu „Globe”.

- Po wyłączeniu kamery nie jest najbardziej przyjazną osobą - kontynuował kamerzysta.

Jaka jest Meghan Markle?

Jak zaznaczył kamerzysta, Meghan od samego początku pracy sprawiała wrażenie osoby, która uważa się za lepszą od pozostałych. Czy jest tak nadal?

Nie trzeba także przypominać, że według brytyjskich mediów, Meghan nieustannie popadała w konflikty w rodzinie królewskiej. Czy okazuje się zatem, że kamerzysta z serialu "Suits" mówi prawdę i Meghan nieustannie uważa się za lepszą od pozostałych? Czy to ta cecha jej charakteru jest powodem niezbyt dobrych kontaktów z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej?

Przypomnijmy, że Meghan i Harry zdecydowali się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aby kobieta mogła kontynuować swoją aktorską karierę. Para przebywa w USA już ponad pół roku, a o nowych rolach Meghan jak na ten moment nic nie słychać. Czy zatem ma jeszcze szansę na powrót na ekrany?

Jak informował portal "Życie": MAŁGORZATA TRZASKOWSKA WYJAWIŁA, Z CZYM MUSI SIĘ ZMAGAĆ. SZCZERE SŁOWA ŻONY RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: JOANNA KUROWSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. AKTORKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ SIOSTRĘ