Od czasu odejścia Harry’ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej oraz wyprowadzki pary do Stanów Zjednoczonych cały czas mówi się o arystokrackim rodzie, jednak nie zawsze w dobrym tego słowa znaczeniu.

Jak się okazuje, rozgłos, który ostatnio zyskali, bardzo nie spodobał się królowej Elżbiecie. Pomponik podaje, że monarchini osobiście wybiera się do Stanów Zjednoczonych, by spotkać się z Meghan i wyjaśnić pewne kwestie.

Królowa Elżbieta leci do USA dać reprymendę Meghan Markle?

Spotkanie królowej z Meghan ma dotyczyć książki „Finding Freedom. Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family”, którą napisali Omid Scoby oraz Carolyn Duran.

Meghan Markle, królowa Elżbieta II, Camilla. Źródło: popsugar.com
Meghan Markle, królowa Elżbieta II, Camilla. Źródło: popsugar.com

Wszystko przez to, że we wspomnianej publikacji opisano rodzinę królewską w sposób, który stawia ją w złym świetle, ujawnia informacje o napiętych stosunkach między członkami rodu. Według autorów książki Meghan w pałacu królewskim nie miała wsparcia i była stłamszona, a sama królowa powiedziała jej wiele nieprzyjemnych rzeczy.

Teraz Elżbieta II zdecydowała, że musi działać. Trwa już przygotowywanie planu podróży – czeka ją 11-godzinny lot samolotem do Kalifornii. Tam spotka się z Meghan oraz Harrym w rezydencji pary w Montecito. Zdaniem monarchini wspomniana biografia Sussexów może być gwoździem do trumny dla rodu królewskiego.

Na dniach królowa wyleci do Kalifornii prywatnym samolotem z osobistym personelem medycznym oraz ochroną. Media twierdzą, że królowa zarezerwowała już apartament oraz kilka sąsiadujących z nim pokoi w hotelu Californian w Santa Barbara. Choć sędziwa Elżbieta II znajduje się w grupie zwiększonego ryzyka, jeśli chodzi o koronawirusa, uznała, że jest potrzebna jej osobista interwencja, gdyż tylko jej mogą wysłuchać.

Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com
Meghan, Harry i królowa Elżbieta. Źródło: people.com

Królowa twierdzi, że biografia może zaszkodzić całemu rodowi. Ma nadzieję, że Meghan Markle zaprzeczy przedstawionym w niej informacjom.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: NA TORY WYJEDZIE BEZPŁATNY TRAMWAJ. PRZYPOMNI O WYJĄTKOWYM ZDARZENIU

Jak informował portal Życie: MARYLA RODOWICZ WCIĄŻ ZMAGA SIĘ Z TRUDAMI ROZWODOWYMI. "TO BĘDZIE DLA MNIE BARDZO TRUDNY MOMENT". CO NAJBARDZIEJ BOLI GWIAZDĘ

Portal Życie pisał również o… TRWAJĄ POSZUKIWANIA 16-LETNIEJ KLAUDII. SPRAWA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. LICZY SIĘ KAŻDA INFORMACJA