Niestety, każdego roku giną setki osób. Na szczęście wiele z nich udaje się odnaleźć, jednak czasem trwa to latami.

Klaudia zaginęła dwa miesiące temu!

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o zaginionej Klaudii Szechleckiej. Dziewczyna ma zaledwie 16. lat! Jej poszukiwania trwają od dwóch miesięcy, jednak nadal nie udało się natrafić na żaden trop.

W poszukiwania zaangażowana jest oczywiście policja, a dodatkowo w sprawę włączyła się Fundacja Itaka, która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osób.

Jak informuje portal Pikio, Klaudia Szechlecka pochodzi z Łodzi. Po raz ostatni widziano ją dokładnie 20 czerwca 2020 roku w rodzinnym mieście. Od tej pory ślad po niej zaginął.

Źródło: Pikio.pl

Każda pomoc jest niezmiernie ważna!

Nastolatka ma 16. lat. Jest dość niska, ma bowiem 163 centymetry wzrostu i niebieskie oczy.

- Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję - brzmi apel Fundacji Itaka.

Bliscy Klaudii są zrozpaczeni i ze wszystkich sił próbują odnaleźć dziewczynę. Z tego właśnie powodu liczy się każdy trop, który może naprowadzić na to, gdzie obecnie znajduje się zaginiona Kaludia Szechlecka!

Nie ulega wątpliwości, że każda nawet najmniejsza informacja jest obecnie na wagę złota. Miejmy nadzieję, że nastolatkę uda się odnaleźć całą i zdrową i nastąpi to już niebawem!

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY

Przypomnij sobie: ILE TELEWIZJA POLSKA JEST W STANIE ZAROBIĆ NA MECZACH Z LEWANDOWSKIM I BIAŁO-CZERWONYMI? TO NAPRAWDĘ WIELKIE SUMY, KWOTY WYCIEKŁY DO MEDIÓW

Portal "Życie" pisał również: NIE BĘDZIE PODWYŻEK DLA NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE? SENATOROWIE PODJĘLI DECYZJĘ W SPRAWIE NOWELIZACJI USTAWY O ZAROBKACH POLITYKÓW