Niedawno dowiedzieliśmy się o odejściu z programu „Dzień dobry TVN” Piotra Kraśko. Dla wielu osób było to niemiłe zaskoczenie i nie wyobrażają sobie tej produkcji bez ulubionego prowadzącego. Okazuje się jednak, że nie jest to koniec zmian!

Zmiany, zmiany, zmiany...

Odejście z programu Piotra Kraśko spowodowane jest tym, że dostał on propozycję zastąpienia w „Faktach TVN” Justyny Pochankę, na którą od razu przystał. Jak jednak donosi portal wtv.pl, razem z Piotrem ma odejść także Kinga Rusin.

Dziennikarka związana jest ze stacją TVN od 2005 roku. Jednak okazuje się, że już wkrótce Kinga Rusin może pożegnać się z programem „Dzień dobry TVN”.

Jak wyznał „Plejadzie” anonimowy informator, dziennikarka postanowiła skupić się na działalności społecznej, a także na własnym biznesie. Dodatkowo okazuje się, że Kinga Rusin nie do końca zaakceptowała nowe obostrzenia odnośnie tego, co może mówić w social mediach.

Instagram @kingarusin

Skąd taka decyzja?

- Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - wyznał „Plejadzie” anonimowy informator.

Z informacji, które podają media najbardziej prawdopodobne jest, że uwielbianą przez wszystkich Kingę Rusin ma już niedługo zastąpić Agnieszka Woźniak - Starak. Okazuje się więc, że prezenterka zdecydowała się na powrót do pracy, po tragedii jaką przeżyła.

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEZ LATA NIE UMIAŁA SIĘ ZDOBYĆ NA WYZNANIE. GDY POWIEDZIAŁA PRAWDĘ, WSZYSCY OTWORZYLI USTA ZE ZDUMIENIA

Przypomnij sobie: SZCZĘŚLIWA ANETA ZAJĄC PRZYPADKOWO ZDRADZIŁA, ŻE MA NOWEGO PARTNERA? FANÓW AKTORKI ZASTANAWIA TAJEMNICZE ZDJĘCIE, KTÓRE TRAFIŁO DO INTERNETU

Portal "Życie" pisał również: RODZINA KRÓLEWSKA NIE POTRAFIŁA PORADZIĆ SOBIE Z SILNĄ KOBIETĄ JAK MEGHAN? ZASKAKUJĄCE FRAGMENTY BIOGRAFII KSIĘCIA HARRY’EGO I MEGHAN MARKLE