Mikołaj Roznerski należy do grona jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Kobiety pokochały go nie tylko za wygląd, ale również talent i długoletnią rolę Marcina Chodakowskiego w serialu „M jak miłość”.

Mikołaj jest aktualnie szczęśliwie zakochany w swojej serialowej partnerce, z którą związał się również w życiu prywatnym. Mowa o pięknej Adranie Kalskiej.

On i Adriana Kalska to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Losy zakochanych śledzą rzesze fanów, którzy w niecierpliwości oczekują ślubu tych dwojga.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram
Mikołaj Roznerski. Źródło: Instagram

Mikołaj Roznerski planuje odejść z „M jak miłość”?

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się coraz to nowsze plotki dotyczące Mikołaja Roznerskiego oraz jego życiowej i ekranowej partnerki, Adriany Kalskiej. Krążyły wieści, że aktorka jest w ciąży. Póki co nie potwierdzono tych rewelacji, jednak jeśli to prawda, para będzie potrzebowała czasu dla rodziny.

Być może to właśnie tu można doszukiwać się powodu takiego zachowania Mikołaja Roznerskiego? Jak podaje Super Express, aktor wyznaczył już swojego następcę. Czy pożegna się z „M jak miłość”?

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska screen Instagram
Mikołaj Roznerski i Anna Kalska screen Instagram

Osobą, którą namaścił Roznerski, jest Tomas Kollarik. Popularny aktor wskazał nową twarz na profilu „M jak miłość” na Instagramie. Czy to właśnie on stanie się nowym przystojniakiem z serialu?

„Myśle, że to dobry kandydat na telekamere 2021. A Wy jak myślicie Emkowa ekipo?” – spytał Roznerski pod zdjęciem Janka oraz Soni z „M jak miłość”.

Czy to znak, że Roznerski usunie się w cień? Postać policjanta, którą gra Tomas Kollarik, o mały włos nie odeszłaby z „M jak miłość” przez uczucie do Uli. Jednak nieopodal była też zakochana w Janku Sonia. Teraz Janek oraz Sonia są już razem, łączy ich ogromne uczucie, a postać grana przez Tomasa Kollarika jest nowym szefem policji i próbuje wygrać walkę z mafią.

"M jak miłość". Źródło: Instagram
"M jak miłość". Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… BARBARA KURDEJ-SZATAN SZCZERE MÓWI: "ZAZDROSZCZĘ ANI LEWANDOWSKIEJ". O CO POSZŁO

Jak informował portal Życie: KOLEJNE DNI DLA SENIORÓW BĘDĄ SZCZEGÓLNIE TRUDNE. LEPIEJ SIĘ NIE NARAŻAĆ, CHODZI O MOŻLIWOŚĆ UTRATY ZDROWIA I ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… POMORZE: AFRYKAŃSKI SKWAR NAD BAŁTYKIEM? PROGNOZY POGODY ZASKAKUJĄ