Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler w ogniu krytyki po szczerym wyznaniu o chorobie

Fani bacznie obserwują poczynania Magdy Gessler. Słynna restauratorka jest jedną z największych gwiazd telewizji, śmiało można ją nazwać twarzą TVN. Teraz postanowiła zdobyć się na ważne wyznanie o swojej chorobie.

Jak podaje portal Pikio, krytyka, z którą musi mierzyć się Gessler, okazuje się bezzasadna. O czym mowa?

Magda Gessler chętnie dzieli się z innymi swoją prywatnością, jednak choć pokazuje zdjęcia i filmiki z codziennego życia oraz pracy, raczej unika tematów zdrowia. Tymczasem miałaby co opowiadać.

Jak wyznała Gessler, bardzo często jest krytykowana za nienaturalny wygląd twarzy. Jednak mało kto wie, czym to jest spowodowane.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

- Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję – wyjaśniała.

- Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje – mówiła.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: KORONAWIRUS W URZĘDZIE MIEJSKIM. POTWIERDZONO JUŻ DWA ZAKAŻENIA

Jak informował portal Życie: JUŻ WKRÓTCE EMERYTÓW I RENCISTÓW CZEKAJĄ PODWYŻKI. CZY ŚWIADCZENIOBIORCY BĘDĄ Z NICH ZADOWOLENI

Portal Życie pisał również o… JAK ROZPOZNAĆ I LECZYĆ TĘ CHOROBĘ? ZMAGA SIĘ Z NIĄ WIELE GWIAZD, W TYM KATARZYNA DOWBOR CZY KINGA RUSIN, JEST CORAZ CZĘSTSZA NAWET U MŁODYCH KOBIET