Anna Mucha nie lubi ujawniać zbyt wielu informacji o sobie, dlatego tak pilnie strzeże prywatności. Tym większe zdziwienie jej fanów wywołały zdjęcia z Kubą Wojewódzkim, które dodała jakiś czas temu na swój profil na Instagramie.

Gwiazda zazwyczaj dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia zawodowego, raczej nie pokazuje najbliższych sobie osób ani tego, czym zajmuje się w wolnym czasie.

Fani Anny Muchy nie wiedzą zbyt wiele o tym, jaka jest prywatnie, a sama gwiazda nie pokazuje swoich dzieci ani nie zasypuje fanów relacjami ze swojego życia, nie odnosi się także do plotek.

Właśnie dlatego kolejne tajemnicze zdjęcia Muchy i Wojewódzkiego podsycały medialne domysły na temat ich relacji. Spekulowano, że to wielki powrót, a gwiazdy po kilkunastu latach ponownie postanowiły spróbować związku.

Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram
Anna Mucha. Źródło: Instagram

Po jakimś czasie odkryto, kim jest nowy partner Anny Muchy. Wtedy wiadomo było, że nie jest to słynny showman. Jednak teraz ponownie wokół pary zrobiło się gorąco za sprawą pewnego nagrania.

Anna Mucha w kontrowersyjnym filmiku

Jak donosi Pomponik, 40-letnia aktorka opublikowała nagranie z 57-letnim Wojewódzkim. Kochankowie nie są razem już od kilkunastu lat, jednak Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem, zaś dziennikarz – z młodą Natalką. Jednak utrzymują także kontakty ze sobą nawzajem.

Instagram Anny Muchy zawrzał, gdy pojawiło się nagranie jej i Wojewódzkiego. Cały filmik jest zapowiedzią nowego projektu.

Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com
Kuba Wojewódzki. Źródło: Instagram.com

- Nie krępuj się, przecież ja cię widziałam nagiego – mówi na nim Mucha.

- Ty mnie widziałaś nagiego? Wiedziałem, że ktoś podglądał, ale nie wiedziałem, że to ty – odpowiedział.

- Ciągnie swój do swego – skwitowała Basia Kurdej-Szatan.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: POLICJANT PO SŁUŻBIE POMÓGŁ CHŁOPCU, KTÓRY ZNALAZŁ SIĘ W POTRZEBIE. CO SIĘ STAŁO

Jak informował portal Życie: CENY NAD POLSKIM MORZEM NIE PRZESTAJĄ ZADZIWIAĆ. NA PLAŻY MOŻNA WYKUPIĆ LOŻĘ. ILE KOSZTUJE TAKA PRZYJEMNOŚĆ

Portal Życie pisał również o… PROGRAM "SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA" ZNAMY WSZYSCY. JEDEN Z BOHATERÓW POPADŁ W KONFLIKT Z PRAWEM. O CO CHODZI