Anna Mucha nie lubi ujawniać zbyt wielu informacji o sobie, dlatego tak pilnie strzeże prywatności. Tym większe zdziwienie jej fanów wywołały zdjęcia z Kubą Wojewódzkim, które dodała jakiś czas temu na swój profil na Instagramie.

Gwiazda zazwyczaj dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia zawodowego, raczej nie pokazuje najbliższych sobie osób ani tego, czym zajmuje się w wolnym czasie.

Fani Anny Muchy nie wiedzą zbyt wiele o tym, jaka jest prywatnie, a sama gwiazda nie pokazuje swoich dzieci ani nie zasypuje fanów relacjami ze swojego życia, nie odnosi się także do plotek.

Dlatego zagadką pozostaje relacja Anny Muchy oraz Kuby Wojewódzkiego. Wiadomo, że aktorka zakończyła relację z Marcelem Sorą, swoim wieloletnim partnerem, natomiast pogłoski o jej rzekomym powrocie do showmana pozostają niepotwierdzone.

Przypomnijmy: Anna Mucha spotykała się z Kubą Wojewódzkim w latach 2003-2007. Uchodzili wtedy za jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że żadne z nich nie skomentowało tych doniesień, natomiast kilkukrotnie pokazywali wspólne zdjęcia.

Anna Mucha planuje już ślub

Anna Mucha w ostatnim czasie zdecydowała już, gdzie wyjdzie za mąż. Przed kilkoma dniami pokazała zdjęcie sprzed pałaców ślubu.

Fotografię, którą zaprezentowała fanom na InstaStory, podpisała „a ślub weznę tu!”. Nie wiadomo, czy jest to forma żartu (a z tego typu humoru jest znana aktorka), czy prawdziwa deklaracja.

Być może wiemy o niej jeszcze mniej niż myślimy i Anna Mucha istotnie przygotowuje się do ceremonii? Nie ujawniła, z kim miałaby wziąć ślub.

Na pewno wyglądałaby pięknie na swojej ceremonii – piękną panną młodą była już na planie „M jak miłość”, gdzie jej postać brała ślub z Olkiem, którego grał Maurycy Popiel.

Przypomnij sobie o… JOANNA MORO POKAZAŁA, ŻE TANIE TEŻ JEST DOBRE. DAJE PRZYKŁAD, ŻE NIE TRZEBA WYDAWAĆ KROCI NA DZIECKO

Jak informował portal Życie: JUSTYNA NAGŁOWSKA WYPRAWIŁA CÓRKOM URODZINY MARZEŃ. TAK WYGLĄDA ŻONA BORYSA SZYCA W ÓSMYM MIESIĄCU CIĄŻY

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ZNALEŹLI PIERWSZĄ PRACĘ W KANADZIE. CO BĘDĄ ROBIĆ