Od samego początku tegorocznego sezonu nie milkną głośne komentarze na temat cen na polskim wybrzeżu. Wielu turystów jest zaskoczonych tym, ile należy zapłacić za wypoczynek nad Bałtykiem.

Ceny poszły w górę!

Jak jednak donosi portal Wirtualna Polska, zdrożały obiady, noclegi, ale i coś jeszcze. Jak się okazuje bajońskie ceny należy także zapłacić za wypoczynek na plaży!

Jeden z czytelników portalu poinformował o sytuacji, która ma miejsce w Kołobrzegu. Jak się okazuje, za wypożyczenie leżaka czy też parawanu wczasowicz musi zapłacić około 12 złotych. To normalna cena. Podobnie nie można kłócić się o cenę, za wypożyczenie leżaka, która wynosi obecnie 20 złotych za cały dzień. Jest jednak coś, co mocno zszokowało turystę.

Jak się okazuje na nadbałtyckiej plaży można wykupić lożę. Jest to miejsce, którego powierzchnia nie przekracza 5 metrów kwadratowych. Całość osłonięta jest baldachimem i zasłonami, a relaksować się możemy korzystając z wygodnych łózek lub też kompletów wypoczynkowych.

Turyści są zaskoczeni!

Brzmi nieźle. Jednak cena za taki odpoczynek na plaży może powalić na kolana. Jak się okazuje, wypożyczenie loży kosztuje 250 złotych! Na zniżkę w wysokości 50 złotych mogą liczyć osoby, które zamieszkują hotel do którego należy plaża.

- Wielkiego obłożenia tam nie było, ale pojedynczy chętni się znaleźli - wyjawił czytelnik Wirtualnej Polski.

Jak się okazuje cena za wynajęcie loży to równowartość obiadu dla rodziny lub też noclegu dla trzech osób w mniej popularnym kurorcie. Czy tegoroczne ceny nad naszym morzem nie są przesadzone? Turyści nie mogą wyjść z podziwu ile trzeba wydać na tegoroczne wakacje, szczególnie jeśli wybierzemy się na nie całą rodziną!

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika do portalu Wirtualna Polska

Jak informował portal "Życie": JUŻ NIEDŁUGO WEJDĄ W ŻYCIE ZMIANY W KWESTII REFUNDACJI LEKÓW. KTO BĘDZIE MIEĆ POWODY DO RADOŚCI. KTÓRE Z LEKÓW BĘDĄ REFUNDOWANE

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ