Jak podaje portal "Pudelek", Małgorzata Ostrowska-Królikowska na portalu społecznościowym zamieściła zdjęcie bukietu różowych kwiatów z dołączonymm hasztagiem "love". Na zdjęciu pojawił się również pierścionek. Niestety post już zniknął z Instastories aktorki.

Wszystko o Antku

Antek Królikowski zapracował sobie na łatkę kobieciarza. Spotykał się z wieloma kobietami, a każda kolehjna od razu znajdowała się w centrum zainteresowania prasy kolorowej. Część fanów zaczęła się zastanawiać, czy aby wszystkie partnerki młodego aktora mają czyste intencje i czy nie wykorzystują go do zaistnienia w show-binesie.

Młody aktor w czerwcu rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, ale nie rozpaczał zbyt długo. Zaledwie kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu rozstania Antka widziano w czułych objęciach z Joanną Opozdą.

Instagram/antek.krolikowski

Tajemnicze zdjęciu

Antek i Joanna spotykają się zaledwie kilka tygodni, dlatego post Małgorzaty Ostrowskie-Królikowskiej zamieszczony na Instastories wzbudził tak wielkie zainteresowanie wśród wszystkich. Fani zastanawiają się, czy młody aktor postanowił się oświadczyć po tak krótkim czasie?

Portal "Pudelek" próbował skontaktować się z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety dziennikarzom nie udało się otrzymać żadnej odpowiedzi. Na dodatek zdjęcie zniknęło z profilu aktorki.

pudelek.pl

Jak myślicie, kogo mogło dotyczyć zdjęcie? Antek wchodzi w grę?

To też może cię zainteresować: Ile Telewizja Polska jest w stanie zarobić na meczach z Lewandowskim i Biało-Czerwonymi? To naprawdę wielkie sumy, kwoty wyciekły do mediów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Wałęsa pokusiła się o naprawdę mocny komentarz, nie miała litości. Była Pierwsza Dama wspomniała czasy prezydentury Lecha Wałęsy

O tym się mówi w Polsce: Nowe fakty w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Co wiadomo o zdarzeniu na jeziorze Kisajno? Dziś mija równo rok od smutnego zdarzenia

O tym się mówi na świecie: Stan zdrowia Benedykta XVI mocno się pogorszył? Niepokojące doniesienia z Watykanu