Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Anna Lewandowska otwiera nowy interes

Ania Lewandowska jest bardzo lubiana przez Polki, dla wielu osób stała się autoryterem. Sportsmenka i trenerka co jakiś czas stara się pokazać, że ma spory dystans do siebie oraz życia. To właśnie zrobiła poprzez dodanie kolejnego zdjęcia.

„Trenerka Polek” wie, jak zarobić dobre pieniądze. Trzeba przyznać, że ma głowę do interesów, co udowodniła już niejeden raz. Co więcej, robi to, co lubi, i nie dość, że świetnie na tym zarabia, to jeszcze dobrze się przy tym bawi.

Super Express zwraca uwagę na nowy projekt biznesowy Anny Lewandowskiej. Choć ostatni czas spędzała z rodziną, zajmując się dziećmi oraz mężem, teraz powoli wraca do życia zawodowego.

Anna Lewandowska wróciła już na siłownię, a teraz szykuje się do kolejnego projektu. Zapewne jej nowy pomysł ponownie okaże się strzałem w dziesiątkę!

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Sportsmenka pokazała się w nowej odsłonie na Instagramie. Ma na sobie dżokejkę, a hashtag „#fashion” może oznaczać, że zajmie się… modą. Na razie nie wiadomo nic więcej, jednak można się domyślać, że biznes Lewandowskiej zrobi furorę!

Przypomnij sobie o… WALORYZACJA EMERYTUR 2021. NAJNOWSZE DONIESIENIA SĄ NIEPOKOJĄCE. CZY SENIORZY W OGÓLE ODCZUJĄ GROSZOWE PODWYŻKI

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ NIE MA WĄTPLIWOŚCI. JUŻ DZIŚ POGODA MOŻE SPOWODOWAĆ OGROMNE STRATY. LEPIEJ UWAŻAĆ

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: CENY OWOCÓW I WARZYW ROSNĄ. ILE TRZEBA ZA NIE ZAPŁACIĆ NA MIEJSKICH TARGOWISKACH