Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

Anna Lewandowska pokazała swoje niekorzystne zdjęcie

Ania Lewandowska jest bardzo lubiana przez Polki, dla wielu osób stała się autoryterem. Sportsmenka i trenerka co jakiś czas stara się pokazać, że ma spory dystans do siebie oraz życia. To właśnie zrobiła poprzez dodanie kolejnego zdjęcia.

Jak zauważa Pomponik, Ania niedawno urodziła drugą córeczkę, a fanki twierdzą, że wygląda obłędnie i bardzo szybko wróciła do formy.

„W dobie social media, wszyscy możemy być poddani OCENIE. "SAMOAKCEPTACJA" - Gigantyczny odzew na posta i video, które niedawno wrzuciłam na IG i IS jest tego dowodem. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam. Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne” – skomentowała sama Lewandowska.

Anna Lewandowska. Źródło: Instagram
Anna Lewandowska. Źródło: Instagram

„Trenuję z Wami od miesiąca na LIVE na Instagramie, od 5 tygodnia po porodzie, w krótkich topach (specjalnie) , widzicie mnie taką, jaka jestem - czyli po urodzeniu dwójki przewspaniałych dzieci. Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie” – apelowała.

Internauci szybko jednak zauważyli, że by osiągnęła swój cel, powinna pokazać zdjęcia bez makijażu, ułożonej fryzury oraz jakiegokolwiek pozowania – całkiem naturalne.

Co o tym sądzicie?

Przypomnij sobie o… JEDNAK NIE W CAŁEJ POLSCE CENY ZA OBIAD SĄ ASTRONOMICZNE. JAK SIĘ OKAZUJE, MOŻNA ZJEŚĆ TANIO I DOBRZE

Jak informował portal Życie: POMORZE: JAK WYGLĄDA OBECNIE SYTUACJA NA DROGACH? NOWE INFORMACJE O UTRUDNIENIACH

Portal Życie pisał również o… ZŁE WIADOMOŚCI PŁYNĄ Z MINISTERSTWA ZDROWIA. POJAWIŁY SIĘ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W POLSCE