Kinga Rusin jest dziennikarką znaną głównie ze stacji TVN. Aktywnie walczy także o prawa zwierząt oraz ochronę środowiska i posiada własną markę kosmetyczną Pat&Rub.

Gwiazda TVN potrafi ubrać się z klasą, co już nieraz pokazała swoim fanom. Często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu jej obserwatorzy (a zgromadziła ich ponad 500 tysięcy) pozostają na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z jej życia.

Kinga Rusin ma dwie córki – 20-letnią Igę Lis oraz 24-letnią Polę Lis. Żadna z nich nie mieszka już z mamą, jednak mają dobre relacje.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram
Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Źródło: Instagram

Kinga Rusin zdecydowała się na trudne rozstanie z TVN

Kinga Rusin jest związana z TVN od lat. Prowadziła już „You Can Dance”, „Agent. Gwiazdy”, a także „Dzień dobry TVN”. Jak się jednak okazuje, zdecydowała się na poważne zmiany w swoim życiu.

Według informacji podawanych przez Super Express Kinga Rusin, która od ponad 15 lat pracowała dla TVN, postanowiła wycofać się z tej owocnej współpracy. Media już wcześniej spekulowały, czy prezenterka bez swojego ekranowego partnera, Piotra Kraśki, będzie zainteresowana prowadzeniem popularnej śniadaniówki.

Jak twierdzi informator, Kinga Rusin jest już zdecydowana na odejście z „Dzień dobry TVN”.

- Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama – ujawnił.

- Na decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować – dodał. Co więcej, Kinga Rusin ma podobno inne cele życiowe – aktualnie jest zainteresowana samorozwojem, a także „skupieniem się na działalności biznesowej oraz społecznej”.

Kinga Rusin. Źródło: Instagram
Kinga Rusin. Źródło: Instagram
Kinga Rusin. Źródło: Instagram

Mówi się, że jeszcze pod koniec sierpnia w „DDTVN” może się pojawić… Agnieszka Woźniak-Starak.

- Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji – twierdzi źródło.

Przypomnij sobie o… WALORYZACJA EMERYTUR 2021. NAJNOWSZE DONIESIENIA SĄ NIEPOKOJĄCE. CZY SENIORZY W OGÓLE ODCZUJĄ GROSZOWE PODWYŻKI

Jak informował portal Życie: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ NIE MA WĄTPLIWOŚCI. JUŻ DZIŚ POGODA MOŻE SPOWODOWAĆ OGROMNE STRATY. LEPIEJ UWAŻAĆ

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: CENY OWOCÓW I WARZYW ROSNĄ. ILE TRZEBA ZA NIE ZAPŁACIĆ NA MIEJSKICH TARGOWISKACH