Kinga Rusin jest dziennikarką znaną głównie ze stacji TVN. Aktywnie walczy także o prawa zwierząt oraz ochronę środowiska i posiada własną markę kosmetyczną Pat&Rub.

Gwiazda TVN potrafi ubrać się z klasą, co już nieraz pokazała swoim fanom. Często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu jej obserwatorzy (a zgromadziła ich ponad 500 tysięcy) pozostają na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z jej życia.

Od czasu do czasu Kinga Rusin pokazuje swoim fanom fragment wnętrza własnego domu. Za każdym razem jej zdjęcia wzbudzają ogromny zachwyt. Jednak to głównie jej stylizacje i informacje o życiu prywatnym dziennikarki przyciągają uwagę.

Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin

Kinga Rusin musi podjąć ważną decyzję o swojej przyszłości

Według informacji przekazanych przez portal Pomponik tym razem u Kingi Rusin przyszedł czas na trudne decyzje. Dziennikarka jest już blisko ostatecznego rozważenia bardzo ważnej kwestii. O co chodzi?

Otóż Kinga Rusin w tym roku obchodzić będzie dziesiątą rocznicę związku z Markiem Kujawą. Obecnie przebywają na Pojezierzu Ełckim na Mazurach, gdzie co rok spędzają przynajmniej część urlopu. W ciszy i spokoju relaksują się, gotują i pływają łódką, ciesząc się odpoczynkiem od zgiełku.

Jednak według mediów Kinga Rusin czymś się martwi – wygląda na zamyśloną i nieobecną. Jej problemy zaczęły się, gdy udostępniła zdjęcie z Adele wykonane na prywatnym przyjęciu po rozdaniu Oscarów, następnie pandemia pokrzyżowała jej plany.

Niedawno z „Dzień dobry TVN” odszedł jej współprowadzący, Piotr Kraśko. Czy Kinga także rozważa zakończenie współpracy z programem? Jedno jest pewne – może liczyć na wsparcie ukochanego.

Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin
Kinga Rusin/screen Instagram @kingarusin

„To był wrzesień, pusto na plaży, bardzo dużo panów, bardzo mało pań. Wśród nich był Marek. Zwróciłam na niego uwagę, bo potraktował mnie nietypowo, tak trochę chłodno, a zupełnie czego innego oczekiwałam” – opowiadała o swoim partnerze, Marku.

Wydawało się, że ta relacja nie ma racji bytu. Jednak w drodze powrotnej spotkała Marka na lotnisku. On popatrzył na Kingę Rusin i powiedział: „Czy wiesz, że ja zmienię Twoje życie?”.

„Pokazał nie tylko mi, ale z czego się najbardziej cieszę, moim córkom, na czym polega partnerstwo. Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem” – opowiada dziennikarka.

Trzeba przyznać, że czasami się sprzeczają, jednak zawsze wszystko wraca do normy, a para bardzo się wspiera. Mówi się o tym, że Kinga Rusin zastanawia się nad odejściem z mediów i rozwojem Pat&Rub. Niektórzy sądzą, że wakacje na Mazurach mają być dla niej czasem do namysłu.

Przypomnij sobie o… NEL Z 'W PUSTYNI I W PUSZCZY" PODBIŁA SERCA MILIONÓW POLAKÓW. JAK SIĘ ZMIENIŁA I JAK ŻYJE TERAZ

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: PRACE NA SIECI WODOCIĄGOWEJ. MIESZKAŃCY TYCH ULIC MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z UTRUDNIENIAMI

Portal Życie pisał również o… CO ŁĄCZY AGATĘ DUDĘ I JEJ BRATA? JAKUB KORNHAUSER ZDECYDOWAŁ SIĘ WYZNAĆ PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEJ SIOSTRY