Karolina Sawka zadebiutowała swoją rolą w nowej odsłonie filmu „W pustyni i w puszczy”, który pojawiła się na ekranach kin w 2001 roku. Jako mała dziewczynka podbiła serca tysięcy widzów w Polsce.

Jak rozwinęła się kariera młodej aktorki?

Jednak po zakończeniu zdjęć do popularnego filmu, Karolina Sawka postanowiła zaprzestać swojej aktorskiej kariery i wrócić do nauki. Jak jednak donosi portal Wirtualna Polska, tuż po zdaniu matury zdecydowała się na powrót przed kamery. Jak zmieniła się przez lata?

Karolina Sawka wyznała, że jeszcze przed rozpoczęciem castingu do filmu „W pustyni i w puszczy” miała okazję wcielić się w rolę Nel w szkolnym przedstawieniu. To dzięki tej roli nabyła odwagi i przed kamerami ani przez chwilę nie odczuwała tremy!

Obecnie obiecująca aktorka ma 29 lat. W 2013 roku podjęła studia na łódzkiej szkole filmowej. Zaledwie cztery lata później, bo w 2017 roku zagrała w spektaklu „Jabłko”, który był wystawiony w katowickim Teatrze Żelaznym.

Instagram @sawkowska

Karolinę możemy często podziwiać na ekranach naszych telewizorów

Karolina Sawka chętnie wciela się w wiele ról. Przez rok, bowiem od 2018 do 2019 roku mogliśmy podziwiać ją w roli Kaliny Marczewskiej w serialu „M jak miłość”. Niedawno zagrała także w serialu „Pierwsza miłość” gdzie odegrała odważną rolę prostytutki - Magdaleny Matuszewskiej.

Okazuje się jednak, że film nie jest jedyną pasją Karoliny. Młoda kobieta odbywa obecnie kurs medytacyjny, a już niedługo wyjeżdża w Beskid Niski, aby tam pielęgnować swoje kolejne hobby - lepienie ceramiki. Czy spodziewaliście się, że młoda aktorka może mieć tyle pasji?

Instagram @sawkowska

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ