Aneta Zając od lat cieszy się sympatią widzów, którą zyskała dzięki roli w serialu „Pierwsza miłość”. Przez pewien czas wielu fanów żyło również jej sprawami sercowymi i rozstaniem z Mikołajem Krawczykiem.

Fani interesują się życiem prywatnym aktorki, jednak ta stara się zachować pewną równowagę i nie wystawiać wszystkiego na pokaz, co całkiem dobrze jej wychodzi – ujawnia naprawdę niewiele informacji na temat tego, co dzieje się u niej.

Aneta Zając wygląda zjawiskowo. Fani są zachwyceni

Trzeba przyznać, że Aneta Zając postanowiła mocno nad sobą popracować. Efekty są już bardzo widoczne, zresztą sama aktorka z chęcią publikuje kolejne zdjęcia, na których można podziwiać jej sylwetkę.

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Choć Aneta Zając nigdy nie była osobą otyłą, postanowiła zrzucić nieco kilogramów, a jej sylwetka mocno się zmieniła. Nie ujawniła, co jest sekretem tak idealnej figury – można jednak przypuszczać, że obecny wygląd zawdzięcza zdrowej diecie, a także aktywności fizycznej.

Minęło kilka miesięcy od czasu, kiedy Aneta Zając zaczęła pracę nad swoim ciałem. Jej postępy można oglądać, patrząc na kolejne zdjęcia aktorki, której figura cały czas się zmieniała.

Jak donosi Pudelek, teraz Aneta Zając pojawiła się na planie zdjęciowym w celu nagrania spotu wizerunkowego dla Polsatu. Gdy pokazała zdjęcie z pracy, fani byli wręcz zachwyceni – wygląda jeszcze lepiej niż zawsze!

Aneta Zając. Źródło: Instagram
Aneta Zając. Źródło: Instagram

Fani z chęcią komplementowali popularną aktorkę. Szczególną uwagę przykuły… nogi Anety Zając, które wyglądają zjawiskowo! Trzeba przyznać, że jej ogrom pracy nad swoim ciałem jest bardzo widoczny i wręcz niesamowity, a Aneta Zając stała się motywacją dla wielu Polek i Polaków.

Przypomnij sobie o… IMGW WYDAŁO KOLEJNE OSTRZEŻENIA! MIESZKAŃCY, KTÓRYCH REGIONÓW NASZEGO KRAJU POWINNI NAJBARDZIEJ UWAŻAĆ

Jak informował portal Życie: NAGRANIE Z PLAŻY DOSŁOWNIE PORAŻA, W POWIETRZU PARASOLE I LEŻAKI. POWÓD SYTUACJI KURIOZALNY, PLAŻOWICZE SZYBKO ZAREAGOWALI

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: JEDNA Z SIECI KUSI OGROMNYMI WYPRZEDAŻAMI. PRZECENIONO MIĘDZY INNYMI MEBLE I AKCESORIA