Jak podaje portal "Dziennik Bałtycki", sklepy należące do szwedzkiej sieci IKEA cieszą się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju. W wyprzedażowej ofercie sklepu znajdują się nie tylko akcesoria i dodatki do domu, ale także meble.

Popularna wśród klientów

Sklepy IKEA cieszyły się ogromną popularnością także w czasie, kiedy z powodu pandemii musiały zostać zamknięte sklepu stacjonarne należące do sieci. Klienci nadal mogli dokonywać zakupów za pośrednictwem Internetu.

"Dzięki temu Polacy nie byli zupełnie odcięci od naszego asortymentu. Oczywiście kiedy w maju otworzyliśmy nasz stacjonarny sklep pod drzwiami utworzyła się spora kolejka, ale było to spowodowane tym, że musieliśmy przestrzegać limitów osób wpuszczanych do środka" - powiedziała w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" Aleksandra Solińska Local Marketing Specialist w Ikea Gdańsk.

YouTube

Wakacyjna wyprzedaż

Już przed wakacjami IKEA ruszyła z tradycyjną już letnią wyprzedażą asortymentu. Wiele produktów można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie - rabaty sięgają nawet 70 procent. Na dodatkowe znikżki mogą liczyć osoby posiadające kartę IKEA Family.

Na stronie gdańskiego sklepu czytamy, że wyprzedawane są ostatnie sztuki z poszczególnych kategorii, wzwiązku z czym nie będą już one dostępne. Co można kupić w gdańskiej IKEI?

" Wyprzedaże w Ikea Gdańsk zaczęliśmy wraz końcówką maja. W czerwcu rozpoczęła się promocja na meble kuchenne, która polegała na tym, że za każde wydane 1000 zł 100 wracało na kartę podarunkową. Co jakiś czas dorzucamy kolejne produkty do wyprzedażowej puli. Kolejna rusza od sierpnia. Na przecenie pojawią się sprzęty AGD, w tym płyty indukcyjne i witroceramiczne, akcesoria do gotowania, meble balkonowe i ogrodowe, lampy solarne oraz wiele innych mebli i drobiazgów" - powiedziała Aleksandra Solińska.

YouTube

Skorzystacie z wyprzedaży?

To też może cię zainteresować: Pomorskie: kilkadziesiąt nowych przypadków COVID-19 w województwie. Nowe dane na poniedziałek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niewyobrażalne sceny podczas otwarcia jednego ze sklepów. Tłum klientów był nie do opanowania

O tym się mówi: Zakupy w dobie koronawirusa. Nie wejdziesz do sklepu bez maseczki? Resort zdrowia rozwiewa wątpliwości