Jak donosi "Onet", Michał i Robert rosną jak na drożdżach. Bliźnięta są dziećmi Mikołaja Krawczyka i Anety Zając, jego byłej ukochanej. Oboje znamy z serialu "Pierwsza Miłość", w którym grali parę zakochanych.

Miłosne perypetie i dzieci

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się w 2012 roku, pozostawiając za sobą siedmioletni związek. Jego owocem są Robert i Michał, dziewięcioletnie obecnie bliźnięta. Obecnie aktor pozostaje w związku z aktorką Sylwią Juszczak, z którą w zeszłym roku doczekał się ślicznej córeczki.

Mimo faktu, że rozstał się z mamą Michała i Roberta Anetą Zając, czynnie uczestniczy w ich życiu, biorąc udział w ich wychowaniu. Regularne spotkania ojca z synami sprawiają, że ich więzi nie słabną, a Mikołaj zachowuje wpływ na wychowanie synów.

Chłopcy uwielbiają spędzać czas ze swoją młodszą siostrzyczką, a te miłe dla oka chwile, Mikołaj Krawczyk uwiecznia i dzieli się nimi na swoim instagramowym koncie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzieeeeń dobry w „przedwtornik”!!!😀 Kochani Maturzyści, nie pękajcie! Dacie radę! Matura to pikuś i gwarantuję Wam, że nikt później na oceny nie patrzy! (Mówi to kujon🙄) Ale jak nie zdacie to zawsze możecie podejść jeszcze raz! Świat nie kończy się na maturze! Nie ważne jak Cię oceniają, ważne jak Ty siebie oceniasz i jaki masz pomysł na siebie! Ważne co masz w głowie i czy chcesz się dalej rozwijać✌🏻😎Tak, czy tak, trzymam mocno kciuki, żebyście dali z siebie wszystko i nie doznali rozczarowań! Oby obyło się bez ustnych✌🏻😎Bądźcie wyluzowani jak moje dzieci na zielonej trawie😎 Wszystkiego dobrego🤞🏻👍🏻💪🏻A wszystkim miłego dnia😀#radość #szczęście #matura #2020 #luz #powodzenia #rodzina #bracia #i #siostra #jeszcze #chwila #i #oni #też #bedapisac

Post udostępniony przez Mikołaj Krawczyk Official (@mikolaj_krawczyk_official)

Instagram/mikolaj_krawczyk_official

Ciekawe czy Michał i Robert będą w przyszłości piłkarzami, czy wybiorą artystyczną drogę🤔 Dwie rzeczy są pewne: niezależnie od tego na co się zdecydują, wiedzą, że będę ich dopingował i im w tym pomagał, żeby ich wybór okazał się najszczęśliwszy!!! A drugie to to, że mają już wierną fankę, która jest w nich zapatrzona z miłością, niezależnie od tego co wybiorą🤷🏻‍♂️ A Wy wiecie kim zostaną Wasze dzieci, lub, czy Wasi rodzice wiedzą kim chcecie być w przyszłości?

O tym pisaliśmy: Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką. Naprawdę trudno je rozróżnić, dziewczyna odziedziczyła wiele po mamie

Zerknij tutaj: W sieci pojawił się ostatni list księżnej Diany. Napisała go kilka miesięcy przed odejściem