Katarzyna Dowbor raczej unika pokazywania publicznie swojego życia prywatnego i dość rzadko pokazuje się z córką na wspólnych zdjęciach. Wyjątek zrobiła w zeszłym roku, gdy obie panie zapozowały wspólnie na okładce jednego z poczytnych magazynów dla kobiet i udzieliły wspólnego wywiadu.

O Marii Dowbor-Baczyńskiej wiadomo niewiele, gdyż o wiele młodsza przyrodnia siostra Macieja Dowbora stara się unikać rozgłosu i mediów, w przeciwieństwie do pracującego w tej samej branży co płomiennie rudowłosa mama brata.

źródło: Instagram

Córka Katarzyny Dowbor ma już 21 lat. Kim jest i czym się zajmuje Maria Dowbor-Baczyńska

Córka Katarzyny Dowbor jest owocem związku prezenterki z Jerzym Baczyńskim, dawnym redaktorem naczelnym „Polityki”.

Dziewczyna jest o wiele lat młodsza o pierworodnego gwiazdy Polsatu, Macieja Dowbora, który wraz z żoną Joanną Koroniewską wcale nie unika mediów, a wręcz odwrotnie – pracuje w tej samej stacji co mama, a ostatnio małżonkowie założyli na YouTube kanał o nazwie Dowbory Be Happy, cieszący się sporą popularnością.

Okazuje się, że chcąc uniknąć rozgłosu Maria wyjechała do Wielkiej Brytanii i właśnie tam się realizuje. Jest studentką psychologii i filozofii na jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie.

Katarzyna Dowbor postanowiła pokazać swoją córkę na Instagramie 13 maja, w dzień 21. urodzin dziewczyny. Zdjęcie, które opublikowała pochodzi z sesji fotograficznej wykonanej na potrzeby magazynu „Gala”, na drugim z nich możemy za to zobaczyć obie panie w przydomowym ogrodzie.

Choć Marysia nie odziedziczyła po mamie płomiennej rudości to trudno nie przyznać racji fanom prezenterki na Instagramie – obie panie są niesamowicie do siebie podobne!

źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO