Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Niewielu wie, że kobieta po raz pierwszy została mamą w bardzo młodym wieku.

Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Zdjęcie Katarzyny Dowbor sprzed 41 lat

Maciej Dowbor i oraz jego żona Joanna Koroniewska znaleźli świetny sposób na spędzanie czasu podczas pandemii. Postanowili zorganizować relację na żywo, do której zapraszamy po znane i lubiany osoby. Ostatnio zaproszenie otrzymała mama Macieja Dowbora, pani Katarzyna.

Prezenterka wpadła na genialny pomysł. Zamierzała podczas wspólnego instagramowego „lajfa” pokazać stare zdjęcia swojego syna. Przy okazji dziennikarka pokazała nieco więcej. Wśród zdjęć Macieja znalazło się zdjęcie Katarzyny Dowbor sprzed 41 lat.

"Przed dzisiejszą domówką szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda?" - napisała.

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO