Młoda kobieta jako bohaterka bijącego rekordy popularności programu „Dieta czy cud?” od wielu odcinków testuje na sobie rozliczne diety i sposoby na zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Oczywiście z różnym skutkiem, lecz zmagania młodej technik farmacji śledzą miliony widzów w całej Polsce.

Nie da się ukryć, że Kinga Zawodnik podbiła serca oglądających ją Polaków dzięki dystansowi do siebie, poczuciu humoru i optymizmowi, mimo nieustannej walki o zejście z wagi liczącej dziś 130 kilogramów!

Kinga Zawodnik testuje na sobie rozliczne diety i sposoby na odchudzanie. Postanowiła wyprobówać dietę swojej idolki, Adele

Ostatnio na tapet w programie „Dieta czy cud?” trafiła dieta odchudzającą piosenkarki Adele – ulubionej artystki Kingi Zawodnik. Młoda kobieta ucieszyła się niezmiernie, gdyż brytyjskiej piosenkarce udało się dzięki temu zrzucić aż 40 kilogramów, więc Kinga zobaczyła światełko w tunelu również dla siebie.

Kinga Zawodnik/screen YouTube

Kinga Zawodnik jest zachwycona spektakularnym efektem metamorfozy Adele i postanowiła spróbować diety sirtfood na sobie. Polega ona głównie na spożywaniu koktajli warzywnych.

- dla mnie ona jest doskonałym przykładem tego, że chcieć to znaczy móc – mówi agencji Newseria Kinga Zawodnik.

Jak informuje portal Pomponik.pl, wszystkie informacje o tym, czy radykalna dieta przypadła do gustu Kindze Zawodnik, a także wiele innych cennych informacji na ten temat znajdzie się w najbliższym odcinku programu „Dieta czy cud?”

Kinga Zawodnik ma za sobą długą walkę o wymarzoną sylwetkę. Czy nareszcie się uda?

Wschodząca gwiazda TVN przekonuje, że odchudzała się dziesiątki lat, w większości z miernym skutkiem, choć kilka lat temu udało się jej zgubić aż 30 kilogramów! Niestety, młoda kobieta mierzy się bardzo często z efektem jojo, co niweczy wszystkie starania.

Oby tym razem się udało, a wiele na to wskazuje, gdyż Kinga Zawodnik nieraz udowodniła, że w wyścigu o wymarzoną figurę jest gotowa na wszystko i nie byle jaki z niej… zawodnik.

Kinga Zawodnik/screen YouTube

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: OTYLIA JĘDRZEJCZAK MUSIAŁA ZMAGAĆ SIĘ Z WIELOMA CIĘŻKIMI CHWILAMI W SWOIM ŻYCIU. ZNANA POLSKA SPORTSMENKA ZDRADZIŁA KILKA FAKTÓW ZE SWOJEGO ŻYCIA

Portal Życie pisał również o… IWONA PAVLOVIĆ PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOJĄ KOMPLETNIE NIETYPOWĄ PASJĄ! WSZYSCY ZASKOCZENI, NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO PO JURORCE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"