Nawet dla nas jest to potężny szok, czym w domowym zaciszu zajmuje się Iwona Pavlović, gdy gasną światła reflektorów i kamery w studiu “Tańca z Gwiazdami”. Jurorka tanecznego show znana jest z ostrego języka i mocnych, krytycznych komentarzy wobec uczestników TzG, którymi nieraz doprowadza do łez znanych tancerzy-amatorów.

Trudno się temu dziwić - Iwona Pavlović to niezwykle utalentowana artystka, czego świadectwem są jej liczne wygrane w międzynarodowych turniejach tanecznych. Gdy przeszła na zawodową emeryturę, co u tancerzy następuje dość wcześnie zajęła się oceną umiejętności młodszych kolegów, zasiadając w jury wielu tanecznych Grand Prix.

Iwona Pavlović ma bardzo - jak na swój medialny wizerunek - nietypowe hobby! Czym zajmuje się znana tancerka “po godzinach”?

Właśnie dzięki swoim umiejętnościom i wielkiej wiedzy stacja TVN, w której “Taniec z Gwiazdami” był emitowany przed laty postanowiła dać Pavlović angaż w składzie sędziowskim show. Widzowie szybko podzielili się na dwa obozy - jedni uważali, że jest zbyt cięta i powinna łagodniej oceniać osoby, które nie są profesjonalnymi tancerzami, inni wręcz przeciwnie - chwalili ją za brak dyplomacji i krytykę, dzięki której wiele gwiazd doszło podczas udziału w show blisko poziomu profesjonalnego, a nawet mistrzowskiego!

Okazuje się jednak, że Czarna Mamba w domowym zaciszu zamienia się cichą i spokojną kotkę, której największą przyjemnością jest… szydełkowanie! O swojej największej pasji, którą może rozwijać w trakcie ogólnonarodowej kwarantanny i braku zajęcia z powodu zawieszenia realizacji “Tańca z Gwiazdami” do jesieni powiedziała reporterom “Faktu”.

Zaczęłam robić na szydełku! Już zrobiłam dużą wycieraczkę, oczywiście czarną. O dziwo szło mi bardzo szybko, dwa wieczorki i zrobione. Jest śliczna, dlatego trzymam ją w domu, a nie na dworze - przekonuje najważniejsza jurorka “Tańca z gwiazdami”, Iwona Pavlović.

Tancerka śmieje się również, że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie to wkrótce zacznie robić na szydełku prezenty gwiazdkowe dla rodziny i przyjaciół. Tak dobrze idą jej ręczne robótki, że wzięła się za tworzenie czapek, szalików i skarpetek!

Swoimi umiejętnościami pochwaliła się w krótkim nagraniu na Instagramie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, naprawdę ma talent!

Jedenasta edycja “Tańca z Gwiazdami”, przerwana przez koronawirusa, doczeka się kontynuacji z tymi samymi uczestnikami już jesienią.

Jak informował portal Życie JEDNA Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI” MA POWAŻNE PROBLEMY PRYWATNE. JEJ TEŚĆ JEST W SZPITALU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie KOLEJNE OSOBY REZYGNUJĄ Z UDZIAŁU W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. KOGO NIE ZOBACZYMY JESIENIĄ W SHOW POLSATU

Portal Życie pisał również UCZESTNIK "TAŃCA Z GWIAZDAMI" ZDRADZA KULISY PROGRAMU BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. JAK TO TERAZ WYGLĄDA