„Taniec z gwiazdami” to jeden z najbardziej lubianych programów w polskiej telewizji. Kanał, na którym emitowane jest show, podjął pewne kroki ze względu na koronawirusa.

Producenci tanecznego show zdecydowali, że nie będzie ono emitowane w czasie szalejącej pandemii koronawirusa. W pierwszym odcinku programu ogłoszono zaskakującą decyzję o tym, że program zostanie zawieszony, a edycja, która się rozpoczęła, będzie kontynuowana jesienią.

Trwa dogrywanie terminów – nie jest pewne, czy w jesiennej edycji show zatańczą wszyscy uczestnicy, którzy pojawili się w pierwszym odcinku, gdyż gwiazdy często również mają inne zobowiązania, które mogą uniemożliwić im występ w „Tańcu z Gwiazdami”.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

Była jurorka „Tańca z Gwiazdami” ma spore problemy prywatne

Ola Jordan jest byłą jurorką popularnego polsatowskiego show. 38-letnia piękna tancerka, która dzięki programowi zyskała wielu fanów, przechodzi teraz cięższy okres w życiu prywatnym.

Co się stało? Otóż znana z „Tańca z Gwiazdami” Ola Jordan oraz jej partner, James Jordan, muszą zmierzyć się z problemami zdrowotnymi ojca mężczyzny. Jakiś czas temu partnerzy zostali rodzicami, teraz zaś jak grom z jasnego nieba spadła na nich prywatna tragedia.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

Ojciec Jamesa Jordana trafił do szpitala po przebytym udarze. Ze względu na fakt, że wokół szaleje koronawirus, obowiązuje zakaz odwiedzin, tak więc ani syn mężczyzny, ani Ola Jordan nie mogą go odwiedzić i sprawdzić, jak się czuje.

„Ponownie mam złamane serce, ponieważ mój tata ponownie został przewieziony do szpitala po kolejnym udarze. Chciałbym iść i go zobaczyć, potrzymać za rękę, ale nikt nie może. Chciałbym pójść do mamy i ją przytulić” – napisał James Jordan w łamiącym serca wpisie.

Apelował także do innych, by nie chodzić do parków, nie opalać się, nie lekceważyć narzuconych zasad. W mocnych słowach prosi o pozostanie w domach, byśmy wszyscy mogli jak najszybciej spotkać się z bliskimi i wrócić do normalności.

Przypomnij sobie o… JAK DOMINIKA KULCZYK WSPIERA KASIĘ KOWALSKĄ W TYCH TRUDNYCH CHWILACH? CHODZI O ZDROWIE CÓRKI PIOSENKARKI

Jak informował portal Życie: „ROLNIK SZUKA ŻONY” SZYKUJE WIELKANOCNĄ NIESPODZIANKĘ DLA WIDZÓW. CO TO TAKIEGO

Portal Życie pisał również o… WYSTARCZY JEDEN SKŁADNIK, BY WYCZAROWAĆ DESER, O JAKIM NIE ŚNIŁO SIĘ NAJLEPSZYM SZEFOM KUCHNI. PRZYGOTOWANIE GO JEST NIESAMOWICIE PROSTE