Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Na antenie Telewizji Polskiej mogliśmy oglądać już szósta edycję programu „Rolnik szuka żony”.

Widzowie pokochali wspomniane show i tłumnie zbierają się przed telewizorami. Polacy chętnie oglądają miłosne perypetie rolników i ich wybranek.

Trzeba przyznać, że „Rolnik szuka żony” to program, który zdobył ogromną popularność. Prawdopodobnie zainteresowanie, z jakim się spotkał, przewyższyło oczekiwania ekipy odpowiadającej za produkcję show.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube

Wielkanocne atrakcje dla widzów „Rolnik szuka żony”

Chyba nikt nie spodziewał się tak dobrych wiadomości, szczególnie biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z koronawirusem. Ekipy kolejnych programów ogłaszają przerwy w ich produkcji, plany zdjęciowe w większości opustoszały – nikt nie chce ryzykować życiem lub nawet zdrowiem swoim czy innych.

Właśnie dlatego wiadomość o „Rolniku…” jest niesamowitą odmianą, biorąc pod uwagę to, ile programów w ostatnim czasie ogłosiło przerwę w emisji. Widzowie z pewnością będą zachwyceni.

Co prawda „Sanatorium miłości” nie uraczy nas świątecznym odcinkiem, by nie ryzykować zdrowiem seniorów, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka, nie powstanie także kolejny program, w którym miała się pojawić Marta Manowska, jednak „Rolnik szuka żony” osłodzi świąteczny czas telewidzom.

Już wiadomo, że podczas świąt wielkanocnych będziemy mogli obejrzeć odcinek zerowy siódmego sezonu „Rolnika”. Ta zapowiedź z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy nie mogą się doczekać nowości, a także ubolewają po ogłoszeniu przerwy w emisji większości programów.

„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube
„Rolnik szuka żony”. Źródło: Youtube

Co nas czeka w specjalnym odcinku? Wiadomo już, że poznamy rolników, którzy chcieli zaistnieć w telewizji. Tym razem szykują się zmiany – wśród rolników znajdą się także kobiety.

Więcej będzie wiadomo w zerowym odcinku show.

Program będzie wyemitowany w Wielkanoc – w niedzielę, 12 kwietnia, o godz. 21:15 na antenie TVP1. Na oficjalny start kolejnej edycji show „Rolnik szuka żony” poczekamy jeszcze do jesieni.

View this post on Instagram

Tak pracujemy w tych niełatwych czasach. Dziękuję @tu_mlodosc @visionhouseproduction za dowiezienie sprzętu. Dzięki niemu będę mogła nagrać offy do „8 wspaniałych” Wczoraj ze wzruszeniem przeczytałam post @aigorek o premierze i promocji płyty „Chrust”, na która wszyscy tak czekamy. I pomyślałam, że to w ogóle czasy „Miałem...” Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych” Cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu @rolnikszukazonytvp i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek @sanatorium_milosci_tvp Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności Miałam nagrać święta - piękne rozmowy z ważnymi osobami Od kwietnia miałam... nagrywać nowy, bardzo ważny program A od maja tez nowy duży, i dowcipny program A od czerwca do sierpnia miałam przemierzać Polskę i odwiedzać bohaterów @rolnikszukazonytvp i @thevoiceseniortvp A we wrześniu nagrywać 3 sezon @sanatorium_milosci_tvp Taki to miał być rok Ale wierzę, ze wszystkie te projekty powstaną W swoim czasie Dbajcie o siebie! #siedzęwdomu Po mojemu #siedźnarzyci Ps. Patrzę na to zdjęcie i nie mogę uwierzyć. Podobnie jak jeszcze niedawno trudno byłoby mi uwierzyć w wiadomość. Nie mogę pojechać do studia, bo jestem na 2 tygodniowej kwarantannie. NARODOWEJ KWARANTANNIE!! #zostajewdomu

A post shared by MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska) on

Przypomnij sobie o… JAK DOMINIKA KULCZYK WSPIERA KASIĘ KOWALSKĄ W TYCH TRUDNYCH CHWILACH? CHODZI O ZDROWIE CÓRKI PIOSENKARKI

Jak informował portal Życie: WYSTARCZY JEDEN SKŁADNIK, BY WYCZAROWAĆ DESER, O JAKIM NIE ŚNIŁO SIĘ NAJLEPSZYM SZEFOM KUCHNI. PRZYGOTOWANIE GO JEST NIESAMOWICIE PROSTE

Portal Życie pisał również o… BEATA TYSZKIEWICZ WYZNAŁA, JAK SPĘDZI ŚWIĘTA. FANI MARTWIĄ SIĘ O AKTORKĘ