Rodzina Lewandowskich uwielbia pozostawać w kontakcie ze swoimi fanami. Własnie z tego powodu bardzo często publikują na swoich profilach różnorodne zdjęcia z ich życia.

Lewandowscy tworzą zgrany zespół!

Jak wiemy, niedawno Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła malutka Laura i od razu podbiła serca Internautów.

Natomiast starsza córeczka – Klara, na początku maja obchodziła swoje trzecie urodziny.

Anna Lewandowska dość szybko wróciła do siebie po porodzie i regularnie publikuje nowe zdjęcia z życia rodziny.

Robert Lewandowski miał ostatnio bardzo dużo czasu dla rodziny, bowiem z powodu koronawirusa wstrzymane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Jednak już wczoraj, 17 maja po długiej przerwie, jeden z naszych najlepszych piłkarzy wrócił na murawę.

Wczoraj odbyło się bowiem pierwsze spotkanie Bundesligi. Niestety, zgodnie z obecnymi wymogami na trybunach nie mogło być kibiców. Anna Lewandowska wraz z córkami kibicowała Robertowi z domu, oglądaj mecz na ekranie telewizora.

Urocze zdjęcie!

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać małą Klarę która bardzo mocno przeżywa mecz swojego taty!

Dziewczynka ma na sobie klubową koszulkę FC Bayern Munchen, oczywiście z napisem Lewandowski i numerem 9.

Klara jest tak pochłonięta meczem, że nawet nie zauważyła, że mama robi jej zdjęcie. To jest dopiero prawdziwe kibicowanie!

Anna Lewandowska opatrzyła rozczulające zdjęcie krótkim komentarzem.

Dzisiaj długo oczekiwany przez nas mecz Bundesligi... Inny niż zawsze... Bez kibiców na stadionach. Kto mocno kibicuje przed telewizorami?” – napisała trenerska.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy nie mogli wyjść z podziwu nad tym, jak mała Klara mocno zaangażowana jest w mecz!

- Najsłodsza fanka w historii polskiej piłki!

- Tatusia musi duma rozpierać.

- I na pewno wie co to spalony - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które pojawiły się pod postem Anny Lewandowskiej.

Przypomnij sobie o… ELŻBIETA JAWOROWICZ POMAGA POPULARNEJ AKTORCE. KOBIETA MOŻE STRACIĆ MAJĄTEK ŻYCIA

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA

Portal Życie pisał również o… SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ