Elżbieta Jaworowicz wziąć sprawy w swoje ręce. Dziennikarka postanowiła pomóc popularnej aktorce, która padła ofiarą oszustów. Kobieta może stracić majątek życia.

Jaworowicz pomaga oszukanej aktorce

Znana z charakterystycznego sposobu siedzenia, który zna każdy Polak, Elżbieta Jaworowicz, jest prezenterką emitowanego w telewizji TVP1, programu „Sprawa dla reportera”. Kobieta występuje w roli prowadzącej już od lat 80-tych.

Elżbieta Jaworowicz programie „Sprawa dla reportera” zajęła się problemem popularnej aktorki Laury Łącz, która padła ofiarą oszusta. Aktorka znana jest głównie z ról w takich polskich serialach jak między innymi "Klan" oraz "Na Wspólnej".

View this post on Instagram

Zauważyłam, że z okazji zbliżającego się Dnia Matki Małgosia Socha polecała piękną biżuterię. Ja też polecam najodpowiedniejszą dla każdej mamy przepiękną kolekcję pereł pn. „Madame” firmy Seyes, której jestem ambasadorką. Wiem, że firma wysyła zamówione prezenty w pięknych opakowaniach. Niedawno otworzyli nowy, ekskluzywny showroom. Polecam wszystkim pięknym Paniom, nie tylko mamom, w każdym wieku. 💍🌹 Na zdjęciach z zeszłorocznej sesji widać elementy tej kolekcji, ale są też inne propozycje, bardzo różnorodne. #seyes_bizu #bizuteria #bizuteriamodowa #naszyjnik #bransoletka #kolczyki #perły #flaming #dzienmatki #prezent #prezentdlamamy #zostańwdomu #anlayadayspa #anna_cichosz_fashiondesigner

A post shared by Laura Łącz (@lauralacz_official) on

Jak się okazuje kobieta jakiś czas temu zainwestowała nieszczęśliwie pieniądze. Jak twierdzi aktorka padła ona ofiarą oszustwa, przez które może stracić dorobek całego swojego życia.

Kobieta chcąc pomóc swojemu synowi w otwarciu pierwszy kancelarii prawniczej postanowiła sprzedać dwie kawalerki, aby kupić lokal w centrum Warszawy.

- Było to jedno mieszkanie, które deweloper podzielił na dwa. Na jedno od razu podpisaliśmy akt własności, drugiego aktu nie mogłam się doprosić. Wydzwaniałam, pisałam, ale wszystko na nic. Wkrótce okazało się, że firma, od której kupiłam mieszkania, upadła. Nie mam dokumentu, nie mogę też liczyć na zwrot pieniędzy - wyznała zrozpaczona aktorka w rozmowie z "Rewią".

Kobieta może starcić dorobek życia.

Teraz wygląda na to, że dorobek całego życia rodziny Chamców i Łączów pochłonie ludzka nieuczciwość! Pracuję po kilkanaście godzin na dobę, nigdy nie narzekałam, że będę miała niską emeryturę, bo sama chciałam zapewnić sobie godną starość. Na razie syn mieszka ze mną. Zostaliśmy z niczym – mówi aktorka.

Przypomnij sobie o… JANINA OCHOJSKA WYGRAŁA STARCIE Z NAJWIĘKSZYM WROGIEM. NAJCIĘŻSZE JUŻ ZA NIĄ

Jak informował portal Życie: ŁUKASZ SZUMOWSKI ZŁOŻY ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY. CHODZI O MASECZKI OCHRONNE

Portal Życie pisał również o… MONIKA MILLER JEST „SPECJALISTKĄ W USZCZUPLANIU BUDŻETU” LESZKA MILLERA. SZCZERY WYWIAD Z POLITYKIEM I JEGO WNUCZKĄ