Leszek Miller jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków. Od jakiegoś czasu głośno stało się również o jego wnuczce, Monice Miller, która postanowiła zaistnieć w mediach.

Wiadomo, że dziadek zawsze dawał jej wiele wsparcia, jednak co jakiś czas fani zastanawiają się, czy relacja między nimi układa się tak samo dobrze po tym, jak Monika zdecydowała się na bycie osobą publiczną.

Wywiad Leszka Millera i Moniki Miller

Jak się okazuje – między nimi nie ma zmian, w dalszym ciągu świetnie się dogadują. Obecnie mieszkają razem w domu zmarłego syna Leszka Millera.

Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: fakt.pl
Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: fakt.pl
Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: fakt.pl

Monika Miller podczas wywiadu opowiadała o blaskach i cieniach popularności – jak mówi, cieszy się, że może wydawać opinie i rozmawiać na ten temat z innymi, jednak cały czas czuje presję, boi się, że zawiedzie swoich fanów.

Leszek Miller opowiadał o tym, co jego wnuczka zamieszcza w sieci.

- Czasami przysyła mi zdjęcia, które później zamieszcza. Wysyła mi dużo próśb interwencyjnych w sprawie zwierząt, zwłaszcza o wpłaty dla psów. Monika jest specjalistką w uszczuplaniu mojego budżetu – nadmienił.

- Ale na dobre cele. W czasie pożarów w Australii prosiłam, żebyś zaadoptował koalę. Napisałeś o tym na Facebooku i odzew był ogromny – chwaliła się jego wnuczka.

- Zaadoptowałem koalę Lion Leo, był bardzo poparzony i odwodniony. Miał szczęście, przeżył. Co miesiąc dostaje pieniądze na leczenie i wyżywienie – opowiedział polityk.

Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: viva.pl
Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: viva.pl
Leszek Miller i Monika Miller. Źródło: viva.pl

Leszek Miller był także pierwszym recenzentem teledysku „W bezruchu”, który nagrała jego wnuczka. Jak mówi, był zachwycony. Wcześniej prosił ją, by śpiewała piosenki po polsku, tak, by mógł je rozumieć.

Monika Miller opowiedziała, co sądzi o związku swoich dziadków.

- O tak, ale takie związki już chyba są na wymarciu. Smutne – mówiła. Przyznała, że zazdrości im tej miłości, która trwa już od kilkudziesięciu lat, a zaczęła się, gdy polityk miał 19, zaś jego żona – 16. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Celebrytka przyznała, że nazwisko czasami ułatwia jej życie w świecie mediów, jednak niekiedy odmawia się jej współpracy, by „nie kojarzyć się politycznie”. Opowiadała także, jak ciężko przeżyła szkolne lata, gdy inne dzieci były dla niej bezlitosne.

Przypomnij sobie o… CZY DOROTA SZELĄGOWSKA SPODZIEWA SIĘ KOLEJNEGO DZIECKA? JEJ KOMENTARZ ROZWIEWA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal Życie: CZY ZWIĄZEK MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ I PRZEMKA KOSSAKOWSKIEGO PRZETRWA TEN TRUDNY CZAS? PODRÓŻNICZKA SZCZERZE O ICH RELACJI

Portal Życie pisał również o… FANI „M JAK MIŁOŚĆ” BĘDĄ NIEPOCIESZENI. MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z ULUBIONYM BOHATEREM