„M jak miłość” to serial niemal kultowy. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano 4 listopada 2000 roku i choć od tego czasu minęło niemal 20 lat, serial wciąż gromadzi przed telewizorami setki tysięcy telewidzów, którzy z chęcią śledzą losy bohaterów.

Serial emitowany jest na antenie TVP. Widzowie przywiązują się do niektórych postaci oraz aktorów, za niektórych szczególnie mocno trzymają kciuki.

Właśnie dlatego informacje takie, jak ta, łamią im serca. Telewidzowie będą niepocieszeni – już niedługo będą musieli przeżyć śmierć jednego z bohaterów serialu.

„M jak miłość”. Źródło: se.pl
„M jak miłość”. Źródło: se.pl
„M jak miłość”. Źródło: se.pl

Niedobre wieści dla fanów „M jak miłość”

W „M jak miłość” kładzie się szczególny nacisk na życie uczuciowe bohaterów, a także ich codzienność. Perypetie, które przeżywają, czasami są bardzo bliskie temu, co mogłoby się wydarzyć.

Właśnie ten realizm sprawia, że serial zyskał tylu wiernych fanów. Wszystko wskazuje na to, że niektórzy z nich będą teraz niepocieszeni.

Choć obsada serialu ulega zmianom – przez te wszystkie lata sporo aktorów odeszło z produkcji, wielu także do niej dołączyło – to niektóre zmiany wywołują szczególne emocje. Tym bardziej, jeśli chodzi o śmierć lubianej postaci.

„M jak miłość”. Źródło: fakt.pl
„M jak miłość”. Źródło: fakt.pl
„M jak miłość”. Źródło: fakt.pl

Teraz przyjdzie moment, w którym widzowie będą musieli pożegnać pewną postać. Serialowa Joasia, grana przez Basię Kurdej-Szatan, znajduje się w miłosnym trójkącie – wokół niej są Leszek oraz Michał, zaś ona nie może wybrać, w którym jest zakochana.

Cały czas tęskni za Leszkiem, zastanawia się też, czy dobrze wybrała, wiążąc się z Michałem. Twórcy serialu postanowili ukrócić jej dylematy – scenariusz przewiduje, że już niedługo Leszek, grany przez Sławka Uniatowskiego, zginie podczas wspinaczki w Himalajach w 1521 odcinku produkcji.

Przypomnij sobie o… NIEWIELU WIE O TYM ZDARZENIU. WATYKAN WRESZCIE POSTANOWIŁ WYJAWIĆ SKRYWANĄ TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ JANA PAWŁA II

Jak informował portal Życie: MAJKA JEŻOWSKA PODBIJA POLSKI INTERNET. JEJ NAGRANIE ZACHWYCIŁO INTERNAUTÓW

Portal Życie pisał również o… MAŁGOSIA I PAWEŁ MUSIELI PODJĄĆ WAŻNĄ DECYZJĘ. POLAŁY SIĘ ŁZY