Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" jedna z tych par, której uczestnictwo popularnym programie przyniosło coś więcej niż rozpoznawalność. Para zakochała się, pobrała a teraz doczekali się wspólnego syna.

Małgosia i Paweł pokazali pokój synka

Małgosia Paweł powitali swojego pierwszego syna Ryszarda, ponad rok temu. Skoro Rysiu jest już dużym chłopcem, czas na własny pokój. Z tej okazji rodzice opublikowali zdjęcie, pod którym napisali, że nadszedł ten moment, w którym Rysiu zacznie spać we własnym pokoju.

Jakimi jesteśmy rodzicami ? Ohoho to się wypadałoby zapytać syna naszego synka( pewnie coś by powiedział, niekoniecznie na ten temat)😉kilka słów o pokoju dziecięcym, który od wczoraj ma znów łóżeczko i śpi w nim nasz bohater, który opuścił sypialnię🙉😭jakie to przeżycie dla Mamy😣 no się poryczałam. - wyznała Małgosia Borysewicz.

View this post on Instagram

To co idziecie z nami na ciacho? ❤️

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Rysiu i jego nowy pokój

Podstawowym i dominującym kolorem w pokoju małego Rysia jest szary. Rodzice postanowili urozmaicić i ożywić pokój synka turkusowymi dodatkami.

szary to fajny kolor ale ma tendencje do zimnego wiec trochę balansujemy między szarym a turkusem 😍turkus to w ogóle sztos ❤️A wszystkie bajery, które pewnie najbardziej podobają się nam 😁😍niech służą Synowi! To po części też spełnianie naszych marzeń, czyż nie tak ? Okno z widokiem na niebo, samochody, maty, plac zabaw! A rodzicami jesteśmy zgodnymi raczej uśmiechniętymi 😁i staramy się być w podejmowaniu decyzji ❤️ - napisała rolniczka.

View this post on Instagram

Jakimi jesteśmy rodzicami ? Ohoho to się wypadałoby zapytać syna naszego synka( pewnie coś by powiedział, niekoniecznie na ten temat)😉kilka słów o pokoju dziecięcym, który od wczoraj ma znów łóżeczko i śpi w nim nasz bohater, który opuścił sypialnię🙉😭jakie to przeżycie dla Mamy😣 no się poryczałam. Jakiś czas temu fajnie @chujowapanidomupl opisała sposób meblowania pokoju przez przyszłe mamy- powiedzmy sobie szczerze: to pokój dla nas, przynajmniej do 1 roku życia . Idealne wnętrze, koniecznie wygodny fotel uszak i najlepiej tippi na starcie oraz wszystkie bajery, które no właśnie, dopiero teraz mają pożytek dla synka, wcześniej tylko dla jego oczu. Owszem przestrzeń na przewijak, zabawki i szafę( na początku idealny ład a potem to różnie 😁)to rzecz pomagająca w niezamienianiu sypialni na królestwo dziecka, ale teraz dopiero gdy chodzi i jest aktywne zaczyna ze swoich dobrodziejstw korzystać. Fotel został, kimać w razie w rodzic będzie i tak na dywanie 🙄😁🙉. A wszystkie bajery, które pewnie najbardziej podobają się nam 😁😍niech służą Synowi! To po części też spełnianie naszych marzeń, czyż nie tak ?Okno z widokiem na niebo, samochody, maty, plac zabaw! A rodzicami jesteśmzgodniy raczej uśmiechniętymi 😁i staramy się być w podejmowaniu decyzji ❤️#starzyalejarzy#meowbabystore#zawszebedziemydziecmi #rodzicembyć#marzyć

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI