Majka Jeżowska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która swoją twórczość skupiła na tworzeniu piosenek dla dzieci.

Majka Jeżowska "Hot 16 Challenge 2"

Nagranie, które Majka Jeżowska zamieściła w sieci w związku z przyłączeniem się do akcji "Hot 16 Challenge 2", okazało się prawdziwą bombą! Internauci zachwycili się utworem artystki. Pod filmem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Ja przyjmuję wyzwanie, bo mój tata w Nowym Sączu był lekarzem z powołaniem. No i Basia, moja siostra stomatolog, czyli dental. Tak jak ja kocha wszystkie zwierzęta. Taki mental. Ja na scenie od matury, ona leczy w zębach dziury. A ja wolę moją mamę, pamiętajcie POL'AND'ROCK to był szok. Pozamiatane – słyszymy w utworze Majki Jeżowskiej.

Internauci są zachwyceni. Klip Majki Jeżowskiej podbija polski Internet! To trzeba zobaczyć!!

- Super, że Pani wzięła udział. Uwielbiam Panią i cieszę się że jest wzmianka o Nowym Sączu. Musimy trzymać się razem. Nowosądeczanie są wśród nas – czytamy w komentarzach pod postem Majki.

- Pani Majko cudowne! Bardzo cieszę się, że wzięli Państwo udział. Pozytywny przekaz który z tego bije bardzo poprawił mi humor dziś. Dużo zdrowia! – zachwyca się kolejny internauta.

A wy jak oceniacie występ Majki? Naszym zdaniem rewelacja!

View this post on Instagram

Przygotowujemy dla Was koncert w streamingu , dla mnie kompletna nowość ... bronię się przed tym od jakiegoś czasu, bo wolę Was czuć ,widzieć i słyszeć na koncercie . Nakręca mnie Wasza energia pod sceną , ale nie mogę już wytrzymać bez mojej pracy, pasji , powietrza, bez tej cudownej energii ,którą tworzy muzyka i publiczność . Niedługo ukaże się moje pierwsze ever DVD koncertowe z @ Pol’and’rock festiwalu ! Tęsknię za Wami ! A Wy ?#majkajeżowska# singer#songwriter#music#joyoflife#koncerty#concert#theband#musicians#work#missing#kwarantanna# instagood#piosenkarka #🎤#vocalist #rockmusic #imagine #soon #dozobaczenia #wkrótce #springtime🌸 #hope #betterdaysarecoming

A post shared by Majka Jeżowska (@majka_jezowska_) on

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI