Przyjaźń w show biznesie to prawdziwa rzadkość. Tym dwojgu się jednak udało. Mimo różnicy pokoleń Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny przyjaźnią się od lat. Aktualnie spędzają wspólny urlop w Tajlandii.

Majka Jeżowska i Andrzej Piaseczny znają się od lat. Wspierają się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Wspólne wyjazdy na pewno jeszcze bardziej zacieśniają przyjaźń, o którą przecież niełatwo w show biznesie – zdradza managerka piosenkarki.

Majka Jeżowska zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z wakacji. Piosenkarka i jej znajomi, postanowili odpocząć o szarej polskiej rzeczywistości i uzupełnić braki witaminy D w słonecznej Tajlandii.

Mistrz drugiego planu

Pośród całej galerii słonecznych postów, w nasze oczy szczególnie rzuca się jeden z nich. Na fotografii, Majka i jej przyjaciółka pozują przy ceramicznych figurkach. Nietypowość zdjęcia powoduje on – mistrz drugiego planu.

Tuż za kobietami skrada się Andrzej Piaseczny. Muzyk robi przy tym komiczna minę. Zdjęcie jest naprawdę urocze!

Niesamowita figura piosenkarki

Na profilu Majki Jeżowskiej uwagę zwraca jeszcze jedna rzecz. Gwiazda umieściła na nim zdjęcie w bikini. Mimo wieku, piosenkarka wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie. Jak zdradziła kiedyś w wywiadzie dla „Vivy”, nie zamierza kryć się ze swoim wiekiem i ciałem, które w pełni akceptuje.

Nie można dzisiaj ukryć wieku, w internecie są wszystkie informacje. Można natomiast dbać o swój wygląd, sylwetkę i mieć „młodą duszę”, jak ja. A dla niektórych kobiet życie zaczyna się po pięćdziesiątce.

Sharon Stone mówi, że dopiero dojrzała kobieta staje się interesująca – nie tylko intelektualnie. Jej zmysłowość jest inna: kryje w sobie tajemnicę przeszłości i wiarę w przyszłość. Moja pięćdziesiątka nie jest dla mnie żadnym problemem. Przeciwnie, właśnie teraz zaczęłam całkiem nowy etap życia. I to pod każdym względem.

Zgadzacie się z gwiazdą?