Michał Malitowski znany tancerz oraz juror w programie "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami", 6 stycznia, poślubił swoją ukochaną w Australii. Wybranką tancerza jest Yuliya Phillips.

Michał Malitowski wziął potajemny ślub

Warto przypomnieć, iż rok wcześniej we wrześniu Michał Malitowski rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Joanną Leunis. Tancerz przyznał, że koniec, trwającego 17 lat związku, wywołał u niego depresję. W tych trudnych chwilach to wsparcie obecnej żony było dla niego nieocenione.

Miłość Michała Malitowskiego i Yuliyi Phillips rozwijała się z dala od medialnej nagonki, a cały ślub również odbył się w tajemnicy. O tym, że tancerz się ożenił poinformowała jego żona, zamieszczając na Instagramie fotografie z uroczystości.

View this post on Instagram

Mr and Mrs Malitowski 06.01.2020 ♥️ #magical #day

A post shared by Yuliya Malitowski (@yuliya.malitowski) on

Fotografię ślubną opublikował również sam tancerz, dodając do niej słowa:

-„Ścigaj swoje marzenia. Buntownik na całe życie z moją miłością @yuliyaphillips, która całkowicie mnie rozumie i wydobywa ze mnie to, co najlepsze”.

Żona Malitowskiego opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym

Państwo młodzi postawili na ślub na łonie natury. Piękne okoliczności przyrody i słońce stworzyły niepowtarzalny klimat zaślubin. Zakochanym towarzyszyło wąskie grono przyjaciół i rodziny.

Michał i Yuliya wyglądają na bardzo szczęśliwych. Kobieta często dodaje nowe zdjęcia ze swoim mężem. Na jednym z nim wyglądają wyjątkowo uroczo. Mężczyzna czule całuje na nim swoją ukochaną żonę.

Może zainteresuje Cię to: JAKIEJ MUZYKI SŁUCHA DAGMARA KAŹMIERSKA? KRÓLOWA ŻYCIA ZACHĘCA DO UDZIAŁU W KONCERCIE WALENTYNKOWYM

Zobacz także: KRÓLOWE ŻYCIA: DAGMARA KAŹMIERSKA POKAZAŁA JAK WYGLĄDAJĄ JEJ NOGI PO OPERACJI. CZEKA JĄ DŁUGA REHABILITACJA