Kariera Sandy Kubickiej

Sandra Kubicka staje się coraz bardziej rozpoznawalną gwiazdą w polskim show-biznesie. I o ile, jej zawodowa kariera modelki przyniosła jej popularność, o tyle do świata telewizji pewnie wkroczyła dopiero po udziale w rozrywkowym programie Polsatu - "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami".

Sandra nie tylko osiągną sukcesy w życiu zawodowym, ale także w prywantnym. Popularna modelka zdradziła ostatnio bardzo ważną informację. Okazuje się, że szykują się duże zmiany w jej dotychczasowym życiu. Kubicka i jej narzeczony mają zamiar wziąć ślub.

Sandra Kubicka stanie na ślubnym kobiercu

Przyszłym mężem Sandry Kubickiej jest pochodzący z Brazylii Kaio Goncalves. Mężczyzna jest właścicielem firmy samochodowej oraz doradcą w branży IT. Para poznała się na początku 2019 roku, ale już w sierpniu ogłosili informację o swoich zaręczynach.

-„ Pobieramy się wkrótce. Nie ma znaczenia, jak i gdzie… Od kiedy Cię spotkałam, wiedziałam, że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie gdy byłam w najsłabszym dla mnie czasie, pomogłeś mi przez to wszystko przejść i nadal przy mnie jesteś. Będę Cię kochać aż do śmierci”- napisała Kubicka pod postem.

Okazuje się, że para zorganizuje dwa przyjęcia- w Miami i w Polsce. Na Florydzie pojawić się mają jedynie najbliższe osoby, a główna uroczystość ma mieć miejsce właśnie w Polsce. Para nie zdradziła jeszcze kiedy konkretnie odbędzie się ceremonia. Sandra ostatnio zdradziła jednak na swoim Instagramie, że już niebawem zacznie z ukochanym zapraszać gości.

-„W poniedziałek rozsyłamy zaproszenia”- powiedziała w relacji na Instastory.

Może zainteresuje Cię to: TOMASZ LIS NIE WYGLĄDA JUŻ TAK SAMO. DŁUGOTRWAŁY POBYT W SZPITALU ZBIERA SWOJE ŻNIWO

Zobacz także: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PRZEBYWA W SZPITALU. INFORMACJĘ POTWIERDZIŁA JEGO ŻONA. CO SIĘ STAŁO