Dorota Szelągowska jest zdolną i wziętą architektką. Córka znanej autorki Katarzyny Grocholi prowadzi kilka programów o tematyce wnętrzarskiej.

Miła i sympatyczna pani architekt jest uwielbiana przez widzów. Jej delikatna i dziewczęca uroda pozytywnie wpływa na odbiór Szelągowskiej.

Prywatnie Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoni, syn celebrytki, ma już 19 lat, zaś jego młodsza siostrzyczka, Wanda – niecałe 2 latka. Ich mama stara się poświęcać im czas, gdy tylko ma taką możliwość, jednak zajmuje się również projektami medialnymi.

Teraz media obiegła plotka, jakoby celebrytka znów była w ciąży. Oznaczałoby to, że już niebawem zostałaby mamą trzeciego dziecka. Ile w tym prawdy?

Czy Dorota Szelągowska ponownie zostanie mamą?

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna zawodowo, pracuje nad kilkoma większymi projektami w postaci programów telewizyjnych, w których zajmuje się tematyką wnętrzarską. Jednak ostatnio to właśnie jej życie prywatne wzbudziło zainteresowanie fanów.

Wszystko przez zdjęcia, które celebrytka umieszcza w sieci. Sprawiły one, że fani są niemal pewni – będzie miała trzecie dziecko. Czy tak rzeczywiście się stanie?

Dorota Szelągowska rozwodziła się już dwa razy. 19-letni Antek to jej syn z pierwszego małżeństwa, z drugim mężem nie doczekali się dzieci, zaś z obecnym partnerem, Michałem, doczekali się córeczki, Wandy. Nie wiadomo nic o jej konkubencie, poza faktem, że jest on góralem.

„On mnie zachwyca. Wracamy do domu, rozkładamy sobie planszówki i gramy do nocy. Albo gadamy sobie, pijąc piwo. To jest fantastyczne. To jest właśnie partnerstwo” – opowiadała niegdyś podczas wywiadu.

11 maja na Instagramie Szelągowskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Widoczna na nim celebrytka ma luźny strój, w którym – jak zauważają fani – wygląda niesamowicie.

Jednak największą uwagę przyciąga brzuch Doroty Szelągowskiej. Zakrywa go rękami – czy to oznacza, że jest w ciąży? Takie domysły pojawiły się w komentarzach.

„Nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie” – odparła z dystansem sama zainteresowana.

Przypomnij sobie o… FANI „M JAK MIŁOŚĆ” BĘDĄ NIEPOCIESZENI. MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z ULUBIONYM BOHATEREM

Jak informował portal Życie: CZY ZWIĄZEK MARTYNY WOJCIECHOWSKIEJ I PRZEMKA KOSSAKOWSKIEGO PRZETRWA TEN TRUDNY CZAS? PODRÓŻNICZKA SZCZERZE O ICH RELACJI

Portal Życie pisał również o… DYSKUSYJNY ZAKAZ W WARSZAWIE MOŻE OBOWIĄZYWAĆ JESZCZE MIESIĄCAMI. MIESZKAŃCY I TURYŚCI SĄ ROZCZAROWANI