Martyna Wojciechowska jest osobą, która nie przepada za ujawnianiem zbyt wielu informacji z życia prywatnego. Z rozwagą dawkuje to, co przekaże swoim fanom, dlatego wielu z nich do niedawna nie wiedziało, jak wygląda codzienne życie podróżniczki.

Teraz jednak, gdy już od jakiegoś czasu nie kryje się ze swoją relacją z Przemkiem Kossakowskim, obserwatorzy obojga partnerów z ciekawością czekają na kolejne informacje od zakochanych. Po raz pierwszy pokazali się publicznie razem na Balu TVN-u w 2018 roku.

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zamieszkali wspólnie. Ich lokum mieści się w Warszawie.

Podczas izolacji postarali się o to, by urządzić się jak najprzytulniej – jak pochwaliła się Wojciechowska na swoim Instagramie, odświeżyli mieszkanie.

Jak Martyna Wojciechowska i Przemek Kossamowski znoszą izolację?

Martyna Wojciechowska należy do tych gwiazd, które szukają dobrych stron każdej sytuacji – tak jest i teraz. Ma sporo czasu wolnego, więc skupia się na aktywności internetowej, a także na swoich fanach.

W ostatnim czasie podczas wywiadu udzielanego mediom opowiadała, jak mija jej kwarantanna. Wygląda na to, że siedzenie w domu nie jest dla niej problemem.

- Mam taką naturę, że skupiam się na tym, co w danej sytuacji mogę mieć i mogę zrobić, zamiast zamartwiać się tym, czego mieć i zrobić nie mogę – mówi.

- Po przejściowych problemach imponująco dobrze ułożyła sobie na nowo plan dnia i zajęć. Poza tym ćwiczy, rysuje, dużo czyta i naprawdę często się śmieje – opowiada o swojej córce, Marysi.

A jak układa się między nią a Przemkiem Kossakowskim, gdy niemal non stop spędzają czas wspólnie? Wygląda na to, że bardzo dobrze.

- Mam wspaniałą rodzinę i partnera, z którym żadne wyzwanie nie wydaje mi się trudne – oznajmia z dumą.

Przypomnij sobie o… DYSKUSYJNY ZAKAZ W WARSZAWIE MOŻE OBOWIĄZYWAĆ JESZCZE MIESIĄCAMI. MIESZKAŃCY I TURYŚCI SĄ ROZCZAROWANI

Jak informował portal Życie: FANI „M JAK MIŁOŚĆ” BĘDĄ NIEPOCIESZENI. MUSZĄ POŻEGNAĆ SIĘ Z ULUBIONYM BOHATEREM

Portal Życie pisał również o… MAJKA JEŻOWSKA PODBIJA POLSKI INTERNET. JEJ NAGRANIE ZACHWYCIŁO INTERNAUTÓW