Pod koniec ubiegłego roku Otylia Jędrzejczak wydała książkę, w której to odważyła się opisać kilka szczegółów ze swojego życia. Okazuje się, że musiała przejść przez wiele, trudnych chwil.

Trudne chwile pływaczki

Wszyscy dokładnie pamiętamy wypadek jakiemu uległa Otylia Jędrzejczak i jej brat. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Konsekwencje tego wypadku były dla sportsmenki niezwykle ciężkie z tego względu, że to ona siedziała za kierownicą samochodu. Do dziś nie może wybaczyć sobie tego, co się stało.

Okazuje się jednak, że tragedii w życiu Otylii Jędrzejczak było jednak o wiele więcej. Jej fani nie wiedzieli, że ich ukochana polska sportsmenka musiała zmagać się z traumą po poronieniu.

Portal Pikio poinformował, że Otylia Jędrzejczak fakty na ten temat ujawniła dopiero w swojej książce. Nic jednak dziwnego, że nie chciała wcześniej o tym mówić. Dla każdej kobiety jest to ogromna, osobista tragedia.

Mało kto wiedział o tym, co się wydarzyło

Co najgorsze, Otylia Jędrzejczak przyznała, że z całą tą traumą została sama. Jej partner nie potrafił stanąć na wysokości zadania i w żaden sposób nie wspierał zrozpaczonej pływaczki.

- Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała – wyznała Otylia Jędrzejczak.

Jak się potem okazało, partner po pewnym czasie zdecydował się na rozstanie, a więc Otylia została w tak ciężkich chwilach totalnie sama.

Sportsmenka przyznaje, że to co przeżyła w związku z poronieniem oraz zaraz po nim odcisnęło trwały ślad na jej psychice.

Na szczęście wszystko z czasem ułożyło się dobrze i obecnie Otylia Jędrzejczak ma kochającego partnera oraz dwójkę dzieci, z którymi może cieszyć się życiem.

Przypomnij sobie o… RODZINA LEWANDOWSKICH TO ZGRANY ZESPÓŁ! POPULARNA TRENERKA POKAZAŁA, JAK ICH STARSZA CÓRKA KIBICUJE TACIE PODCZAS MECZU. ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Jak informował portal Życie: MONIKA ZAMACHOWSKA ZAMIEŚCIŁA W SWOICH MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH OBSZERNY WPIS DOTYCZĄCY "TRÓJKI". CO TAKIEGO NAPISAŁA

Portal Życie pisał również o… IWONA PAVLOVIĆ PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SWOJĄ KOMPLETNIE NIETYPOWĄ PASJĄ! WSZYSCY ZASKOCZENI, NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO PO JURORCE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"