Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki kończą się. Wiśniewski ma już 5. żonę.

Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram

Michał Wiśniewski podczas arcyciekawego koncertu

Jak podaje Pikio, ostatni występ Wiśniewskiego był niezwykle zjawiskowy. W serwisie YouTube można znaleźć nagranie z koncertu, które zrobiło ogromne wrażenie na fanach artysty.

Michał Wiśniewski pilnie pracuje nad tym, by wszystko, co organizuje na jubileuszowy koncert Ich Troje było dopięte na ostatni guzik. Pomagają mu Marta Wiśniewska – Mandaryna (tancerka, druga żona) oraz Anna Świątczak (wokalistka, trzecia żona).

Do tej pory Michał Wiśniewski jeszcze nie znalazł żony, z którą spędziłby życie aż do grobowej deski, jednak kto wie, być może tym razem jest na to szansa? Jego nową miłością jest tajemnicza Pola, z którą ożenił się podczas kwarantanny. Stara się nie za wiele mówić o swoim związku, a Pola stroni od show biznesu.

Teraz jednak nastąpiło połączenie sił z byłymi żonami. Marta Wiśniewska będzie choreografką Michała, zaś Anna Świątczak wróciła do Ich Troje jako wokalistka. Ciekawe, co o tym sądzi żona numer pięć, Pola!

- Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS – Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na „stare śmieci”. Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! – opowiadał Michał Wiśniewski.

Jeden koncert Wiśniewskiego z eksżonami miał już miejsce, teraz pora na kolejne show. Czekacie?

Przypomnij sobie o… NADCHODZĄ ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI WOŹNIAK - STARAK? PRZED GWIAZDĄ POJAWIŁA SIĘ NOWA SZANSA. FANI BĘDĄ ZACHWYCENI

Jak informował portal Życie: PRZYJACIEL PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA UJAWNIŁ JEGO TAJEMNICĘ, O KTÓREJ WIEDZIELI TYLKO NAJBLIŻSI. NIGDY WCZEŚNIEJ O TYM NIE MÓWIONO

Portal Życie pisał również o… TERESA LIPOWSKA W MOCNYM SŁOWACH O PORZUCENIU „M JAK MIŁOŚĆ”! AKTORKA ZDRADZIŁA, CO DZIEJE SIĘ W JEJ RODZINIE