Danuta Rinn uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Chyba każdy kojarzy jej wielki hit "Gdzie ci mężczyźni?". Artystka znana jest także z przebojów jak "Biedroneczki są w kropeczki" czy "Całujmy się!".

Danuta Rinn skrywała przez lata pewien sekret

W rzeczywistości piosenkarka nazywała się Danuta Smykla, Rinn było jedynie jej pseudonimem. Kobieta miała dwóch mężów. Związek z pierwszym mężem przetrwał jedynie cztery lata. Po tym czasie para zdecydowała się na rozwód. Okazuje się, że mężczyzna niejednokrotnie zdradził Danutę Rinn.

Po burzliwym związku Danuta postanowiła, że rozpocznie życie na nowo. Kobieta przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy. Tam poznała nową miłość - Bogdana Czyżewskiego. To właśnie z nim Danuta Rinn stworzyła jedne z największych hitów w swojej karierze.

Danuta Rinn. Źródło: youtube.com
Danuta Rinn. Źródło: youtube.com
Danuta Rinn. Źródło: youtube.com

Teraz wszystko wyszło na jaw

Niestety związek Danuty Rinn i Bogdana Czyżewskiego również nie przetrwał próby czasu. Po dziesięciu latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść. Mieli oni zupełnie inne plany na przyszłość. Czyżewski wciąż chciał robić karierę, natomiast Danuta marzyła o dziecku i stabilnym życiu.

Danuta Rinn. Źródło: plotek.pl
Danuta Rinn. Źródło: plotek.pl
Danuta Rinn. Źródło: plotek.pl

Po rozstaniu z Bogdanem Czyżewskim, Danuta Rinn podupadła na zdrowiu. Kobieta miała depresję, cierpiała również na zaniki pamięci oraz nadwagę. Nie chciała jednak zdradzać tego swoim fanom i robiła przysłowiową „dobrą minę do złej gry”.

Wszystko się zmieniło, gdy do artystki zapukał Włodzimierz Korcz z prawdziwym hitem. Danuta Rinn z przyjemnością zaśpiewała utwór "Gdzie ci mężczyźni?". Stał się on zresztą prawdziwym hitem.

Na scenie jednak wciąż nie było kolorowo. Danuta Rinn ukrywała w niewidocznym miejscu kartkę z tekstem, gdyż często zdarzało jej się zapominać słów piosenek. Artystka dała jednak radę i do dziś uchodzi za jedną z najwspanialszych gwiazd.

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ