Za stylizacje Agaty Dudy odpowiedzialna jest projektantka Dorota Goldpoint. Panie od kilku lat kontynuują współpracę, z której obie są bardzo zadowolone!

Niesamowity styl Pierwszej Damy!

- Styl pani prezydentowej Agaty Dudy jest nienaganny. Zawsze prezentuje się bardzo elegancko i jest ubrana adekwatnie do okoliczności. Pracuje w dyplomacji, w związku z czym obowiązują ją pewne zasady i strój musi być formalny. Pierwsza dama jest też doceniana za granicą. Biało-czarną suknię, którą miała na sobie podczas wizyty u państwa Trumpów, magazyn „The Independent” określił jako szczególnie wyróżniającą się kreację - wyznała projektantka podczas rozmowy z Newseria Lifestyle.

Dorota Goldpoint nie ukrywa, że Agata Duda doskonale wie, jak się ubrać. Pierwsza Dama idealnie zna swoją sylwetkę i jest świadoma tego, jakie kreacje są dla niej stworzone, a jakich lepiej unikać.

- Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce. Bardzo szybko przygotowujemy kreacje. Mamy ustalone terminy przymiarek i poprawek, to pozwala na sprawną realizację zleceń - powiedziała projektantka.

Źródło: zimbio.com

Projektantka jest sławna na całym świecie!

Dorota Goldpoint, która szyje kreacje dla Pierwszej Damy, realizuje zlecenia z niemal całego świata. Projektantka przyznaje, że ma bardzo dużo pracy, a wszystkie swoje zamówienia realizuje z ogromnym poświęceniem i pasją!

- Nie jest tajemnicą, że pracuję w Dubaju, Londynie czy też Niemczech. Ubieram bardzo dużo znakomitych klientek na bardzo wysokich stanowiskach. Są to jednak realizacje objęte tajemnicą. Wiele klientek przyjeżdża do mnie specjalnie z zagranicy. Chcę być niszową marką, która szyje dla szczególnych osób - pokreśliła w rozmowie Dorota Goldpoint.

Źródło: YouTube

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY