Niedawno Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem poinformowali, że spodziewają się długo wyczekiwanego dziecka. Fani natychmiast zaczęli gratulować parze! Jak się okazuje, termin rozwiązania zbliża się nieubłaganie.

Basia Kurdej - Szatan ma powody do niepokoju!

Jak informuje portal Super Express, Basia Kurdej-Szatan powinna urodzić maleństwo za miesiąc. Jednak sama gwiazda powiedziała w jednym z wywiadów, że jest niemal pewna, że poród nastąpi o wiele szybciej.

– Jestem już w dziewiątym miesiącu. To już lada moment. Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! - wyznała podczas wywiadu z dziennikarzami Super Expressu.

Co więcej, gwiazda nie ukrywa, że jest przerażona tym faktem. Wyznała, że nie są jeszcze z mężem przygotowani na tak szybkie rozwiązanie!

– Jeszcze nie jesteśmy gotowi! Dopiero wszystko pozamawialiśmy. Jak zwykle na ostatnią chwilę. Nie mamy jeszcze nawet łóżeczka. Zamówiliśmy wszystko w zeszłym tygodniu, więc liczę, że rzeczy zaraz dotrą – przyznała gwiazda.

Instagram @kurdejszatan

Gwiazda inaczej wyobrażała sobie swoją ciążę

– Przez pół roku odpoczywaliśmy, wyjechaliśmy do rodziny na wieś. Inaczej wyobrażałam sobie ciążę, chciałam ją spędzić bardziej aktywnie. Ale było mi dobrze z błogim odpoczynkiem – dodała celebrytka podczas wywiadu.

Jak doskonale już wiemy, synek Basi Kurdej-Szatan i jej męża dostanie imię Henio. Jak powiedziała gwiazda, imię to wybrała jego starsza siostrzyczka, Hania.

Czy sprawdzą się przewidywania gwiazdy i już wkrótce mały Henio pojawi się na świecie? Tego dowiemy się już niebawem! Fani nie mogą się już doczekać, kiedy gwiazda opublikuje pierwsze zdjęcie swojego synka.

Instagram @kurdejszatan

Jak informował portal "Życie": KOBIETA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA OGROMNĄ ZMIANĘ SWOJEGO WYGLĄDU. NA WSZYSTKIE OPERACJE PLASTYCZNE WYDAŁA 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CZY BYŁA TO DOBRA DECYZJA

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY