Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Basia co jakiś czas informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać, przez nowe posty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamięta jednak o tym, by nie pokazywać zbyt wiele prywatności i zachować co nieco dla siebie i najbliższych.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Basia Kurdej-Szatan. Źróło: lelum.pl
Basia Kurdej-Szatan. Źróło: lelum.pl
Basia Kurdej-Szatan. Źróło: lelum.pl

Basia Kurdej-Szatan wróci do „M jak miłość”

Trudno byłoby zapomnieć o tym, że Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży. Ona i Rafał Szatan czekają na przywitanie kolejnego członka rodziny, synka. Fani bacznie obserwują jej rosnący brzuszek i nie mogą się doczekać narodzin, które przypadają na wrzesień.

Na początku ciąży Basia wciąż pracowała na planie „M jak miłość”, zaś później jej bohaterka wyjechała za granicę, a sama aktorka zaczęła odpoczywać w domu. Jednak wiadomo już, że wróci do pracy. Kiedy?

Okazuje się, że po urodzeniu pierwszego dziecka Basi Kurdej-Szatan wystarczyły trzy miesiące odpoczynku i rzuciła się w wir pracy. Tym razem będzie inaczej?

Jak podaje Pudelek, Basia zaczyna myśleć już o powrocie do pracy. Możliwe, że nastąpi on szybciej, niż mogłoby się wydawać. Prawdopodobnie wróci na deski teatru w grudniu, a do „M jak miłość” – jeszcze szybciej!

Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: wprost.pl
Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: wprost.pl
Barbara Kurdej-Szatan. Źródło: wprost.pl

- Do serialu "M jak Miłość" wracam, jesteśmy w kontakcie z produkcją i po prostu ustalimy, kiedy będzie najodpowiedniejszy moment, kiedy będę się też czuła najlepiej, żeby wrócić. Do teatru oczywiście też, od grudnia będę grała spektakle, ale wszystko pomału, chciałabym, żeby było na spokojnie – ujawnia.

Dodała także, że obecnie wszyscy powinniśmy troszczyć się o własne zdrowie.

- Jest strach, musimy bardzo uważać na siebie i zachęcam wszystkich do wzmacniania swojego organizmu, żeby jedli witaminy, dbali o siebie, bo koronawirus istnieje i rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie – doradzała.

Przypomnij sobie o… RATOWNICY MEDYCZNI NIE KRYJĄ OBURZENIA. KWOTA PODWYŻKI JAKĄ OTRZYMALI JEST PO PROSTU ŻENUJĄCA

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE BAŁTYKU. CZY POJAWIŁY SIĘ W NIM MIĘSOŻERNE BAKTERIE? SPECJALIŚCI ROZWIEWAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal Życie pisał również o… ŁUKASZ SZUMOWSKI OSTRZEGA, ŻE CAŁA POLSKA ZAMIENI SIĘ W CZERWONĄ STREFĘ. BĘDZIE TO MOŻLIWE W JEDNYM PRZYPADKU, JAKIM