Minął już prawie rok od czasu śmierci i pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Poszukiwaniami producenta filmowego przez kilka dni żyła cała Polska. Z każdą godziną malały szanse na odnalezienie go żywego.

W końcu z jeziora Kisajno wyłowiono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Udało się ustalić, że doszło do wypadku na motorówce, a następnie producent wpadł do wody i nie udało mu się z niej wypłynąć.

Sprawa była bardzo przejmująca, szczególnie ze względu na fakt, że Piotr Woźniak-Starak miał jedynie 39 lat. Wdowa po nim, Agnieszka Woźniak-Starak, była obserwowana przez wszystkich Polaków oraz media – każdy chciał wiedzieć, jak radzi sobie po stracie męża.

Piotr Woźniak - Starak
Piotr Woźniak - Starak
Piotr Woźniak - Starak

Choć minął już rok, media wciąż przedstawiają nowe fakty w sprawie śmierci oraz pochówku producenta Piotra Woźniaka-Staraka.

Czy mogiła Piotra Woźniaka-Staraka stoi pusta?

Jak przypomina Super Express, zaledwie miesiąc temu grób Piotra Woźniaka-Staraka znajdujący się na warszawskich Powązkach był pełen kwiatów oraz zniczy, a na jego środku można było zauważyć ogromne serce z róż. Jednak obecnie został na nim tylko… kamień, będący tam zamiast tablicy nagrobnej.

Warto przypomnieć, że pogrzeb producenta odbył się w jego rodzinnej posiadłości na Mazurach, w Fuledzie. Czy to tam pochowano – prawdopodobnie niezgodnie z prawem – Piotra Woźniaka-Staraka?

Grób Piotra Woźniaka-Staraka. Źródło: se.pl
Grób Piotra Woźniaka-Staraka. Źródło: se.pl

- Nie pojawiły się informacje o tym, aby szczątki miały zostać przeniesione z Mazur do innego grobu – mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Olsztynie. Potwierdził to również przedstawiciel sanepidu. To oznaczałoby, że grób producenta w Warszawie jest pusty.

Mimo to najbliżsi dbają o mogiłę – choć opróżnili ją z kwiatów i zniczy, wciąż sprzątają grób, na którym znajduje się równo przycięta, świeża trawa, a także stworzony z żywych roślin warkocz.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka. Źródło: se.pl
Grób Piotra Woźniaka-Staraka. Źródło: se.pl

Przypomnij sobie o… KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ WYŻSZA EMERYTURA? ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH WYJAŚNIA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Jak informował portal Życie: ŻONA LECHA WAŁĘSY WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ICH ZWIĄZKU. JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁO ŻYCIE Z PRZYWÓDCĄ „SOLIDARNOŚCI”

Portal Życie pisał również o… KRAKÓW: TRUDNA SYTUACJA W SANEPIDZIE. "OD KILKU DNI NIE WIEMY, CO ROBIĆ"