Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów, publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych i dużo czasu spędza z najbliższymi. Jednak teraz czeka ją szczególnie ciężki okres.

W sierpniu 2020 minie rok od śmierci męża Agnieszki, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka po raz pierwszy spędza wakacje samotnie, bez męża, który zawsze był przy niej.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak podczas swoich pierwszych samotnych wakacji nie próżnuje. Póki co rzuciła się w wir pracy – w dalszym ciągu można ją usłyszeć w radiu, a wygląda na to, że już niebawem może wrócić do telewizji.

Jak donosi Pomponik, Agnieszka Woźniak-Starak powoli nosi się z zamiarem powrotu do telewizji. W mediach huczy o tym, jakoby miała zastąpić Kingę Rusin w „Dzień Dobry TVN”. Te informacje póki co nie są potwierdzone, jednak wszystko wskazuje na to, że prezenterka rzeczywiście wróci na ekrany.

W ostatnim czasie zauważono ją na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem, który zajmuje stanowisko dyrektora programowego TVN. Czyżby ustalali szczegóły dotyczące współpracy?

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl

Póki co nie wiadomo, czy medialne plotki są prawdziwe, a główne zainteresowane nie komentują tych doniesień. Wiadomo jednak, że Agnieszka Woźniak-Starak bardzo dobrze wygląda. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku była widziana w towarzystwie przyjaciół po wyjściu z pracy w radiu. Miała na sobie eleganckie ubrania i wydawała się być dość zadowolona.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: pomponik.pl

Przypomnij sobie o… JADWIGA EMILEWICZ NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ POLAKÓW. PIENIĄDZE NIE TRAFIĄ JUŻ DO SETEK TYSIĘCY OBYWATELI

Jak informował portal Życie: KONDOLENCJE PŁYNĄ Z CAŁEJ POLSKI. ODSZEDŁ ZNANY POLSKI DUCHOWNY

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: GDZIE MOŻNA ZAPŁACIĆ UŻYWAJĄC BONU TURYSTYCZNEGO? WARTO SPRAWDZIĆ LISTĘ MIEJSC I FIRM W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM