Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów, publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych i dużo czasu spędza z najbliższymi. Jednak teraz czeka ją szczególnie ciężki okres.

W sierpniu 2020 minie rok od śmierci męża Agnieszki, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka po raz pierwszy spędzi wakacje samotnie, bez męża, który zawsze był przy niej.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak robi sobie długą przerwę od pracy

Popularna prezenterka postanowiła dać sobie trochę czasu i zrobić nieco dłuższe wakacje, by odpocząć i nabrać sił na kolejne miesiące. Wiadomo już, że zaplanowała sobie urlop.

Agnieszka Woźniak-Starak jest wdową już od niemal roku. Teraz, gdy zbliża się rocznica śmierci jej ukochanego męża, musi przeżyć ten czas w spokoju. I choć, jak podaje WP.pl, dochodzi do siebie, to jednak potrzebuje jeszcze trochę czasu, zanim całkiem stanie na nogi. Wróciła już do pracy w radiu oraz dawnej pasji – malowania.

Teraz gwiazda zaplanowała urlop, podczas którego chce przejść szkolenie jeździeckie w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko. Zdecydowała się także na wyjazd na Mazury, do posiadłości rodziny Staraków.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

- Cudownie znów widzieć Agnieszkę uśmiechniętą. Ma przy sobie kochających rodziców i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. No i oczywiście bandę niesfornych psów, które kocha bezwarunkową miłością – mówił informator.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: IMGW OSTRZEGA PRZED NIEBEZPIECZNĄ POGODĄ. CZEGO NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

Jak informował portal Życie: PODCZAS GRZYBOBRANIA MOŻNA DOSTAĆ MANDAT! NIEWIELE OSÓB O TYM WIE, CZYM MOŻNA SIĘ NARAZIĆ PODCZAS SPACERÓW PO LESIE

Portal Życie pisał również o… NAD POLSKĄ POJAWIĄ SIĘ ULEWY, MOŻLIWE GWAŁTOWNE BURZE. METEOROLODZY PRZESTRZEGAJĄ PRZED SKUTKAMI POGODY W PONIEDZIAŁEK