Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów, publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych i dużo czasu spędza z najbliższymi. Jednak teraz czeka ją szczególnie ciężki okres.

W sierpniu 2020 minie rok od śmierci męża Agnieszki, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka po raz pierwszy spędzi wakacje samotnie, bez męża, który zawsze był przy niej.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak ma nową pasję

Agnieszka Woźniak-Starak w trudnym dla siebie czasie potrzebowała wsparcia najbliższych. Choć coraz częściej się uśmiecha, zapewne teraz, w okresie wakacyjnym, a także w czasie rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, zapewne będzie potrzebować go równie mocno.

Okazuje się, że w najgorszym czasie mogła liczyć na Julię, siostrę tragicznie zmarłego męża, a także teściową oraz przyjaciół. To dzięki nim przetrwała trudny czas.

Jak podaje serwis Pomponik.pl, teraz, gdy – poza spotkaniami z najbliższymi – spędza czas sama, ma czas na odkrywanie swoich nowych pasji i zainteresowań. Jedną z nich okazało się… malarstwo.

„Kiedyś chciałam iść na Akademię Sztuk Pięknych, ale byłam leniwa. Za to niedawno odwiedziłam pracownię Michała Zaborowskiego i nawet parę razy dotknęłam pędzlem płótna” – ujawniała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram
Agnieszka Woźniak-Starak. Źródło: Instagram

Prezenterka wzięła udział w tworzeniu obrazu przedstawiającego wygnanie Adama i Ewy z raju. Dużą część malowidła zajmuje woda.

Woda jest żywiołem, który ma ogromne znaczenie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Wszak ona i Piotr przypieczętowali swój związek ślubem w Wenecji, w pałacu nad Grande Canale, zaś Agnieszka na własny ślub przypłynęła gondolą. Kilka lat później ten sam żywioł odebrał jej to, co kochała najbardziej.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: W TYCH MIEJSCACH NIE BĘDZIE DZISIAJ WODY. JEST NOWY KOMUNIKAT Z WODOCIĄGÓW

Jak informował portal Życie: TOMASZ KAMMEL POSTANOWIŁ W NIEZWYKŁY SPOSÓB UCZCIĆ URODZINY MAMY. ZAPAMIĘTA TO NA DŁUGO

Portal Życie pisał również o… ZŁE WIEŚCI DLA WIELU POLAKÓW. KOLEJKI DO SANATORIÓW NIE ZMALEJĄ AŻ DO POŁOWY WAKACJI. O CO CHODZI