Agata Kulesza jest popularną i lubianą aktorką. Stara się, żeby rewelacje z jej życia prywatnego nie przyćmiły osiągnięć zawodowych, dlatego nie ujawnia zbyt wiele informacji na swój temat, jednak co jakiś czas do mediów docierają nowe przecieki.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów aktorki było to, że ma ona spore problemy w małżeństwie. Okazało się, że mężczyzna, z którym się rozwodzi, stosował wobec niej przemoc.

Fakt, że aktorka posiada Niebieską Kartę, był szokiem dla opinii publicznej. Teraz okazało się, że ponownie stało się coś, co sprawiło, że pojawiła się na językach.

Agata Kulesza / YouTube
Agata Kulesza / YouTube

Agata Kulesza walczy o siebie

Popularna i lubiana aktorka stara się nie ujawniać swoich problemów prywatnych i trzymać je w tajemnicy przed mediami, jednak jej postać spotyka się ze sporym zainteresowaniem, dlatego w mediach pojawiły się kolejne przecieki. Choć wydawało się, że jej koszmar zakończy się wraz z końcem związku, prywatna tragedia dalej trwa.

Jak informuje Pikio, Agata Kulesza wciąż nie jest oficjalnie rozwiedziona. Choć pozew rozwodowy złożyła już jakiś czas temu, musi stoczyć batalię z operatorem filmowym, który, jak ujawniły media, stosował wobec niej przemoc.

Z wywiadu medycznego wynikało, że mąż groził jej poderżnięciem gardła oraz odcięciem głowy i dopuszczał się aktów agresji wobec aktorki. Ostatecznie Agata Kulesza przyznała, że ma Niebieską Kartę, a jej mąż stosował przemoc. Próbowała dać mu szansę, prosząc go o podjęcie leczenia, jednak mężczyzna nic nie robił sobie z próśb żony. Wtedy ta zdecydowała się na rozwód.

Agata Kulesza. Źródło: Instagram
Agata Kulesza. Źródło: Instagram

Niestety, to jeszcze nie koniec. Formalnie są jeszcze małżeństwem. Mąż Agaty Kuleszy wprowadził się do ich wspólnego domu w Czerwińsku, ona sama mieszka w mieszkaniu w Warszawie. Teraz toczy się spór o majątek.

W odnowienie domu i tchnięcie w niego ducha włożyli masę wspólnej pracy, czasu i środków. Mężczyzna odebrał aktorce posiadłość, którą kochała, i żąda alimentów. Czy uda jej się zawalczyć o swoje i odzyskać dom w Czerwińsku?

Przypomnij sobie o… GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY WYCOFUJE POPULARNY FARMACEUTYK Z APTEK. STOSOWANIE GO MOŻE BYĆ GROŹNE DLA ZDROWIA

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: KORONAWIRUS NA STATKU. 13 MARYNARZY ZAKAŻONYCH

Portal Życie pisał również o… JAK MARTA KACZYŃSKA RADZI SOBIE Z UPAŁEM? ZDJĘCIE MÓWI SAMO ZA SIEBIE. FANI SĄ POD WRAŻENIEM